UPVC چیست؟

قیمت روز مواد پلاستیک

Upvc ماده اولیه ساخت درب و پنجره ها می باشد ، این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن می باشد که از مشتقات اصلی نفت خام و نمک همراه با مواد افزودنی طی یک فرایند پلیمری تولید میگردد و یکی از مطمئن ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره های ساختمانی می باشد . 

این پروفیلها متناسب با شرایط مختلف اقلیمی و آب و هوایی بوده و در دمای محیطی بین -۶۰ تا +۸۰ درجه سانتی گراد واکنشی کاملا طبیعی داشته و تغییر رنگ و تغییر فرم نمی دهند .

—————————————————————————

بیشتر بدانید: برترین تولیدکنندگان پنجره های UPVC

—————————————————————————

در ترکیب مواد اولیه آن از کلسیم و روی به جای سرب استفاده شده است که نه تنها موجب سازگاری با محیط زیست می گردد بلکه در سطح آن نیز جلای مناسبی را ایجاد می کند که در برابر جذب آلودگی های هوا مقاومت می نماید .

همچنین زیبایی ، استحکام ، سبکی وزن ، عدم اشتعال ، عایق حرارتی و رطوبتی و مقاومت در برابر مواد شیمیایی پلیمر مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیرفلزی در صنعت ساختمان تبدیل نموده است .

منبع : تندیس آریا

 

ساده ترین و بروزترین روش برای جذب مشتری های تازه در کشور

آیا قصد خرید و یا فروش پنجره UPVC دارید؟

برای خرید پنجره UPVC میتوانید با مراجعه به وبسایت سیاه گوش و ارسال رایگان درخواست خرید خود، در کمترین زمان قیمت پیشنهادی عرضه کنندگان را دریافت کنید. سپس میتوانید با مقایسه قیمت و کیفیت کارشان، بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید و یا بطور مستقیم با عرضه کنندگان در ارتباط باشید.

همچنین تولید کننده و عرضه کنندگان محترم ، شما می توانید با ثبت نام خود بعنوان یک متخصص در سایت سیاه گوش به درخواست های تامین پنجره UPVC پیشنهاد قیمت دهید و برای محصولات خود بسادگی مشتری جذب کنید.

 

ارسال درخواست خرید پنجره UPVC                                     فروش کربنات انواع پنجره UPVC

 

 


کلمات کلیدی مرتبط:

قیمت پنجره دوجداره وین تک

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره کشویی

انواع پنجره دوجداره

پنجره دو جداره آلومینیومی

پنجره یو پی وی سی

پنجره دو جداره کشویی

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
41star1star1star1stargray

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر