شما اینجا هستید
پلیمر » کاهش شدید حاشیه سود کراکینگ اتان در ایالات متحده

کاهش شدید حاشیه سود کراکینگ اتان در ایالات متحده

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، به نقل از پلاتس، روز دوشنبه ۱۸ تیرماه به دنبال افزایش قیمت اتان و بازار ضعیف اسپات اتیلن (spot ethylene)، حاشیه سود کراکینگ اتان ایالات متحده به پایین ترین سطح از سال ۲۰۱۱ میلادی رسید.
حاشیه سود کراکینگ اتان ایالات متحده در تاریخ یادشده ۲٫۶۵ سنت در هر پوند محاسبه شد که ۰٫۱۰ سنت پایین تر از روز جمعه بود.
این عدد بر اساس داده های منتشر شده از سوی موسسه اس اند پی گلوبال پلاتس (S&P Global Platts) که ارزیابی این شاخص را از سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز کرده است؛ پایین ترین رقم محسوب می شود.
در تاریخ دوشنبه ۱۸ تیرماه، اتان غیر-ال اس تی (non-LST ethane) برای ماه ژوئیه، که نشان دهنده قیمت ها در تاسیسات ذخیره سازی و فراکشنینگ شرکت اینترپرایز پروداکتس (Enterprise Products) در مونت بلویو (Mont Belvieu) ایالت تگزاس است؛ با افزایش ۱٫۳۷۵ سنتی به ۳۹٫۶۲۵ سنت در هر گالن رسید.

این رقم جهش ۳۹ سنتی را برای اولین بار از سال ۲۰۱۴ میلادی نشان می دهد.
از طرفی بازار اتیلن ایالات متحده به دلیل نگرانی ها درباره عرضه بی رویه، ظرف هفته های اخیر در شرایط نامطلوبی به سر می برد.

چرا که قرار است کراکر بخار یک میلیون و ۵۰۰ هزار تنی اکسان موبیل در بی تاون تگزاس تا پایان تابستان و واحد کراکر ۴۴۰ هزار تنی شرکت ایندوراما در لیک چارلز لوئیزیانا تا پایان سه ماهه سوم امسال به بهره برداری برسند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر