شما اینجا هستید
پلاستیک » چشم انداز روشن و توانمندی ایران در حوزه پلاستیک

چشم انداز روشن و توانمندی ایران در حوزه پلاستیک

اخبار پلاستیک به نقل از “خبرگزاری نیپنا”، نماینده فروش شرکت اتریشی “ارما” (EREMA) در ایران در حاشیه سومین روز از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست از تداوم همکاری در بازار پر توان ایران در حوزه پلاستیک گفت.
هورس رودر با بیان این که شرکت ارما در زمینه ساخت ماشین آلات بازیافت پلاستیک  از دانش فنی به روزبرخوردار است، عنوان کرد:

ما در حال حاضر تعداد ۶۳ عدد ماشین بازیافت پلاستیک فعال در ایران داریم و می توان گفت عملکرد موفقی در منطقه داشته ایم ضمن این که رابطه خوبی با مشتریان خود داریم.
رودر با بیان این که اکنون این شرکت تعدادی پروژه در دست اجرا دارد، گفت:

در هر چارچوبی که در آینده متصور باشد چه از لحاظ سیاسی و چه اقتصادی ما همواره نسبت به پیشرفت در حوزه کاری خود امیدوار هستیم.
وی با اشاره به شرایط ویژه ایران در بازارهای جهانی گفت:

اکنون در شرایطی خاص قرار داریم اما به دلیل فعالیت در پروژه های بازیافتی در اروپا همچنان جایگاه بالایی در فهرست روابط تجاری داریم که تغییر این شرایط دور از انتظار است.
ارودر با تاکید بر اینکه ایران پتانسیل بالایی برای توسعه در حوزه پلاستیک دارد از عملکرد این دوره از نمایشگاه ایران پلاست ابراز رضایت کرد.
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از دوم تا پنجم مهرماه ۱۳۹۷، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار می شود.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر