تولیدکنندگان پنجره UPVC

لیست تولیدکنندگان پنجره UPVC

(VIP)

۱- داتیس تجارت ماد

شرکت داتیس تجارت ماد بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان پروفیل UPVC ایران ، در راستای پیشرفت روز
افزون ، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ۲۰۰۰ : ISO 9001 نموده است.

در بخش کنترل کیفیت آزمایشگاه بلووین با کلیه تجهیزات و امکانات پیشرفته آزمایشگاهی تجهیزگردیـده
و روزانه در طول فرآیند تولید نمونه هایی به صورت تصادفی برای تـــست های مختلف انتخاب و طـــبق
استانــدارد RAL GZ 716/1  در شرایط سخت مورد آزمایش قرار می گـیرد.

تست های انجام شده بر روی پروفیل کنت وین عبارتند از :

۱- تست ابعاد
۲- تست ضخامت
۳- تست خمیدگی
۴- تست جرم واحد طول
۵- تست مقاومت در برابر ضربه چارپی
۶- تست برگشت حرارتی
۷- تست رفتار پس از حرارت دهی
۸- تست جوش
۹- تست روا داری رنگ

این مجموعه همچنین موفق به کسب گواهینامه های معتبر از جمله :

الف ) ایزو ۱۰۰۰۲  FDB  صدای مشتری
ب) ایزو ۱۸۰۰۱  OHSAS   ایمنی در محیط کار
ج ) ایزو ۹۰۰۱ درمدیریت تولید
د) ایزو ۱۴۰۰۱ دوستدار محیط زیست

پنجره upvc

۲- شعاع پنجره

گروه صنعتی شعاع در سال ۱۳۶۵ فعالیت خود را با تولید در زمینه صنایع الکتریک و روشنایی آغاز نمود.تلاش و کوشش پیگیر و مستمر متخصصان و همگام شدن با دانش و تکنولوژی روز، منجر به راه اندازی خطوط تولید درب و پنجره‌های یو پی وی سی گردید.

همچنین شایان ذکر است که شعاع پنجره به دلیل دارا بودن ماشین‌آلات تمام اتوماتیک و مدرن ،ظرفیت تولید ۶۰۰ پنجره UPVC در روز را فراهم آورده و محصولات تولید شده دارای بالاترین کیفیت تولید بوده و به تأیید مراکز معتبر کنترل استانداردها همچون مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن رسیده‌اند.

پنجره upvc

 

۳- پارساوین

شرکت پارساوین به منظور تامین بخشی از نیاز صنعتی کشور در سال ۱۳۸۲در استان تهران تاسیس گردید این شرکت با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از دستگاههای تمام اتوماتیک در سه بخش تولید پروفیل u.p.v.c ،تولید شیشه دوجداره، تولید درب و پنجره در حال فعالیت می باشد .

پنجره upvc

 

۴- شرکت آرشاوین

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC دارای نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا می باشد.همچنین پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

پنجره upvc

۵- پنجره کوثر

پنجره چشم ساختمان شما می باشد، لذا طراحی متناسب با نوع سازه و نما و مصالح به کار رفته تأثیر بسیار زیادی در شکل و فرم ساختمان شما دارد.

این گروه صنعتی با بهره گیری از کادری مجرب و مدیران با سابقه ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین نوع درب و پنجره به شما می باشد.

پنجره upvc

۶- سیما پنجره

گروه صنعتی سیما پنجره تولید کننده انواع درب و پنجره های دوجداره  UPVC با بهره گیری از بهترین پروفیل های جهانی از جمله پروفیل ۴ کانال وین تک   WINTECH  خود را متعهد به اجرا و تولید با بالاترین استانداردها و رعایت تمام مشخصات فنی، زیر نظر مجرب ترین تکنسین های تولید درب و پنجره دو جداره با ماشین آلات پیشرفته murat می داند.

در ساخت محصولات این شرکت بهترین یراق آلات با کیفیت ممتاز نظیر  Fornax  و    PAVO ساخت کشور ترکیه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای ثبت، نام شرکت خود در لیست بالا می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید. عزیزانی که درخواست حضور در قسمت VIP را دارند محصول مورد نظر خود را بصورت ویژه ثبت کنند و سپس با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس حاصل نمایند.

تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند. ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star