شما اینجا هستید
پلیمر » هدف گذاری پتروشیمی تبریز برای صیانت از محیط زیست

هدف گذاری پتروشیمی تبریز برای صیانت از محیط زیست

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، به نقل از روابط عمومی پتروشیمی تبریز،نشست تخصصی مدیران رسانه های گروهی استان آذربایجان شرقی در خصوص مدیریت آلودگی هوا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و مدیر عامل پتروشیمی تبریز راین مجتمع برگزار شد.
مهندس درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز در این نشست گفت:

پتروشیمی تبریز بر اساس استانداردهای بین المللی زیست محیطی طراحی شده و تجهیزات آن مطابق استانداردها انتخاب و نصب شده است .
مهندس درفشی در توضیحات خود به فرآیند مدیریت زیست محیطی ، تصفیه خانه متمرکز و سیستم زباله سوز پیشرفته اشاره کردند و اینکه پتروشیمی تبریز اولین شرکت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی است که در سال ۱۳۷۹ مدیریت زیست محیطی را شروع کرده است.
گفتنی است مهندس درفشی در ادامه گزارش به گسترش فضای سبز پتروشیمی تبریز ، نگهداری و گسترش گلخانه های موجود ، مدیریت اصولی پسماندهای تولیدی مجتمع ، پروژه های بازیاتی گازهای ارسالی به مشعل اصلی مجتمع ، پروژه انتقال الفین جهت بازیافت هیدروکربن ها ، پروژه هیدروژناسیون انتخابی ، باز چرخانی کلیه پساب های موجود در سطح مجتمع ، پوشش گذرای حوضچه های واحد تصفیه پساب و جمه آوری امحا ْ گازهای آلاینده واحدها اشاره کردند .
مهندس درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز گفت :

پتروشیمی تبریز در حفاظت از محیط زیست پیشرو است و با آرمان خود پتروشیمی تبریز را نگین صنایع پتروشیمی ایران خواهیم کرد.

در ادامه این نشست دکتر آل هاشم گفت:

پتروشیمی تبریز بر اساس استانداردهای بین المللی زیست محیطی طراحی شده است و این مجتمع با اجرای پروژه های جدید که در بازدیدها مشاهده کردیم در راستای حفظ محیط زیست فعالیت های خود را بر اساس استانداردهای موجود ادامه می دهد.

دکتر آل هاشم  از تلاش‌های شرکت پتروشیمی تبریز در جهت حفظ محیط زیست قدردانی کرد.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر