شما اینجا هستید
پلاستیک » نمایشگاه ایران پلاست تخصصی تر شده است

نمایشگاه ایران پلاست تخصصی تر شده است

اخبار پلاستیک به نقل از “خبرگزاری نیپنا”،  حسین کارگر مدیرعامل ماشین سازی تلاش صنعت به عنوان اولین و تنها سازنده ماشینهای بادی با ۲۵ سال سابقه اعلام کرد:

فضای دوزادهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست از سالهای گذشته تخصصی تر شده و عمدتا بازدیدکنندگان تولیدکننده و مصرف کننده واقعی هستند.
وی افزود:

فضای کسب و کار صنعت ماشین سازی متاثر از فضای اقتصادی کشور و آغاز تحریم ها بوده و با مشکلات عدیده ای روبرو شده است اما این امیدواری وجود دارد که دولت به زیرساختهای اقتصادی توجه ویژه داشته باشد و با اصلاح امور شرایط را برای فعالیت تولیدکنندگان داخلی فراهم کند.
کارگر ادامه داد:

تحریم ها در صورتی فرصت برای تولیدکنندگان داخلی محسوب می شود که دولت از تولیدکنندگان واقعی حمایت کند و زیرساختهای اقتصادی را اصلاح کند.
مدیرعامل ماشین سازی تلاش صنعت افزود:

رفع موانع تولید و حمایت همه جانبه واقعی باعث خواهد شد که صنعت داخلی رشد کند و فضای کسب و کار پس از چندسال در روند توسعه قرار گیرد.
وی در پایان اعلام کرد:

صنایع کشور خصوصا صنایع پلاستیک و ماشین سازی از قابلیت ها ، دانش بالقوه و استعداد و توانایی فراوانی برخوردار است که دولت با ایجاد ثبات و امنیت سرمایه گذاری موجب شکوفایی ، رشد و توسعه آن خواهد شد.
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۲ تا ۵ مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات با شعار «رونق کسب وکار جهانی صنعت پلاستیک» با حضور ۶۶۵ شرکت داخلی و خارجی در حال برگزاری است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر