شما اینجا هستید
ریپورتاژ » نرده استیل

نرده استیل

انواع نرده استیل

اگر بخواهیم توضیحاتی در این باره خدمت شما عزیزان ارائه کنیم باید بگوییم که این نوع نرده ، نرده استیل به طور مستقیم با دو فاکتور و پارامتر مهم یعنی ، سلیقه مشتری و نوع و مکان مورد نظری که قرار است این نوع نرده در آن جا کار شود بستگی دارد. در نرده استیل مانند کار های دیگر پارامتر ها و جنس و کیفیت های مختلفی موجود است که تمامی این موارد یا به سلیقه مشتری یا با توجه به شرایط قابل اجرا هستند مواردی مانند ، استفاده از متریال ۲۰۱ یا ۳۰۴ ، پایه چوبی یا استیل که این موضوع نیز مانند دیگر کار ها از جنس مرغوب و ضعیف تر تشکیل می شود .

نرده استیل با متریال ۲۰۱

این نوع نرده استیل از خصوصیاتی که باعث می شود از این نوع متریال برای اجرای نرده استیل استفاده شود می توان سرپوشیده بودن یا مسقف بودن مکان مورد نظر که یا داخل آپارتمان قرار دارند یا راهرو و … اشاره داشت . که از این نوع متریال برای اجرای نرده استیل می توان برای راه پله نیز استفاده نمود.

نرده استیل با متریال ۳۰۴

این نوع متریال که برای اجرای نرده استیل از آن استفاده می شود را می توان  یکی از با کیفیت ترین متریال ها در زمینه اجرای نرده استیل اشاره کرد . که کیفیت مثال زدنی این نوع از نرده استیل تمامی یا بهتر بگوییم انواع شرایط آب و هوایی را پوشش می دهد و در مقابل انواع آب و هوای موجود استقامت بی نظیر و عالی از خود نشان می دهد . ما به مشتریانی که شرایط پرداخت مبلغ بیشتری را دارند این نوع نرده استیل را پیشنهاد می دهیم زیرا با صرف هزینه بیشتر می توان کیفیت و جنس بی نظیر و عالی را داشت که از لحاظ طول عمر نیز تضمین شده است و می توان به آن اطمینان داشت . ومی توان از این نوع متریال برا نرده استیل حتی این تضمین را گرفت که با گذشت مدت زیادی از طول عمر یا مدت اجرای آن از شفافیت آن کاسته نمی شود . اگر بخواهیم توضیحاتی درباره قیمت نرده استیل ۳۰۴ خدمت شما عزیزان داشته باشیم باید بگوییم که با توجه به ویژگی ها و جنس مرغوب این نوع نرده استیل یا بهتر بگوییم این نوع متریال برای اجرا در تمامی شرایط آب و هوایی نسبت به سایر جنس ها قیمت بالا تری را دارد.

نرده استیل راه پله 

امروزه راه پله هایی که ساخته می شوند عمدتا به شکل دو ردیف پله که به صورت رفت و برگشت هستند و یک پاگرد هستند که رابط بین دو طبقه به حساب می آیند و نرده استیل راه پله نیز با متریال و شکلی زیبا امنیت را جهت رفت و آمد به ارمغان می آورد که از سقوط افراد جلوگیری می کند و اما این نوع نرده استیل ، نرده استیل راه پله به این صورت اجرا می شود که دارای سه خط با ضخامت های مختلف می باشد.

رپرتاژ توسط سئو فارسی

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر