شما اینجا هستید
پلیمر » معامله۱٫۵ میلیون سهم پتروشیمی پردیس

معامله1.5 میلیون سهم پتروشیمی پردیس

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۴( دی ماه )با افزایش ۲۰۲ واحدی به رقم ۱۶۴ هزار و ۶۹۶ واحد رسید.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از ۶۲۴ میلیارد تومان نمایش داده شد که در بازار نقد این بورس ارزش معاملات معادل ۴۷۷ میلیارد تومان درج شد.

شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۱۸۰ واحدی عدد ۲۸ هزار و ۹۸۳  واحد را به نمایش گذاشت وشاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۴۲۳ واحدی به رقم  ۱۷۹ هزار و ۸۸۷ واحد دست یافت.

شاخص بازار اول اما در حالی با افزایش ۲۲۶ واحدی به رقم ۱۲۲ هزار و ۲۹ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش ۳۴ واحدی عدد ۳۲۴ هزار و ۷۳۹ واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۱۵ واحدی بر روی رقم یک هزار و ۹۴۹ واحد نشست.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه با ۱۰۶ واحد و بانک تجارت با ۷۷ واحد و داروسازی دکتر عبیدی با ۵۴ واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت را  بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر با ۷۸ واحد، ایران خودرو با ۶۷ واحد و گروه سایپا با ۶۰ واحد کاهش ، بیشترین تأثیر منفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

این رقم ناشی از دست به دست شدن دو میلیارد و ۶۵ میلیون  سهم  و اوراق مالی قابل معامله طی ۱۶۳ هزار و ۴۴۰ نوبت داد و ستد بود.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر