شما اینجا هستید
پلیمر » معامله ۷٫۵ میلیون سهم هلدینگ خلیج فارس

معامله 7.5 میلیون سهم هلدینگ خلیج فارس

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”،  شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران ، در پایان معاملات امروز دو شنبه( ۱۶ بهمن ماه ) با افزایش ۲۲۵ واحدی روی رقم ۹۸ هزار و ۳۳ واحد ایستاد.

بر اساس این گزارش ، شاخص کل هم ‌وزن با افزایش ۱۰۲ واحدی عدد ۱۷ هزار و ۶۱۲ واحد را به نمایش گذاشت و شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۲۲۹ واحدی به رقم  ۱۰۵ هزار و ۱۹۰ واحد دست یافت.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی بیش از ۱۷۴ میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از ۸۰۵ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۷۲ هزار و ۳۲۵ نوبت داد و ستد بود.

شاخص بازار اول اما در حالی با افزایش ۲۰۳ واحدی به رقم ۶۹ هزار و ۴۵۳ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش ۲۴۹ واحدی عدد  ۲۰۹ هزار و ۷۲۰ واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۶ واحدی روی رقم یک هزار و ۹۲ واحد ایستاد.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های ملی صنایع مس ایران با ۸۵،گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با ۷۱ واحد و ایران خودرو با ۳۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت های بانک کارآفرین با ۱۵۹ واحد، آسان پرداخت پرشین با ۲۹ واحد و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با ۱۹ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر