شما اینجا هستید
پلیمر » معامله ۶٫۵ میلیون سهم پتروشیمی کرمانشاه

معامله 6.5 میلیون سهم پتروشیمی کرمانشاه

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه (۱۲ آذر ماه)با کاهش ۶۰۲ واحدی به رقم ۱۶۵ هزار و ۷۰۱ واحد رسید.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از ۴۲۹ میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از یک میلیارد و ۳۲۱ میلیون سهم  و اوراق مالی قابل معامله طی ۱۱۵ هزار و ۹۷۵ نوبت داد و ستد بود.

شاخص کل هم ‌وزن با کاهش ۵۳ واحدی عدد ۲۷هزار و ۱۲۳ واحد را به نمایش گذاشت وشاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۵۰۷ واحدی به رقم ۱۷۷ هزار و ۵۷۹ واحد دست یافت.

 همچنین شاخص بازار اول اما در حالی با کاهش ۲۹۷  واحدی به رقم ۱۲۲ هزار و ۳۲۱ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با کاهش ۱۹۰۸ واحدی عدد ۳۲۸  هزار و ۸۹۶ واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۵ واحدی بر روی رقم یک هزار و ۸۲۹ واحد متوقف شد.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با ۷۹  واحد، پالایش نفت اصفهان با ۵۶ واحد و معدنی و صنعتی گل گهر با ۴۷ واحد افزایش بیشترین تأثیرمثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های گروه مپنا با ۷۶ واحد، بانک ملت با ۶۹ واحد و پتروشیمی پارس با ۶۷  واحد کاهش، بیشترین تاثیرمنفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

امروز در بازار ۲ بورس تهران که به معاملات درون گروهی سهامداران عمده اختصاص دارد ۴۰ میلیون سهم سرمایه‌گذاری غدیر به ارزش کمتر از ۷ میلیارد تومان به کدهای درون گروهی سهامدار عمده اختصاص یافت.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر