شما اینجا هستید
پلیمر » معامله ۵ میلیون سهم پتروشیمی جم

معامله 5 میلیون سهم پتروشیمی جم

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ،  بورس تهران دردومین روز هفته کاهش شاخص را شاهد بود به طوری که شاخص کل قیمت و بازده نقدی  در پایان معاملات امروز یکشنبه( ۱۷ تیر ماه ) با کاهش ۲۰۰ واحدی به رقم ۱۱۰ هزار و ۸۵۱ واحدی  رسید.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از ۱۸۶ میلیارد  تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از ۸۱۶ میلیون و ۷۹ هزار سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۶۲ هزار و ۲۰۵ نوبت داد و ستد بود.

شاخص کل هم ‌وزن با کاهش ۷۳ واحدی عدد ۱۸ هزار و ۵۹۲ واحد را به نمایش گذاشت و شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۵۳۹ واحدی به رقم  ۱۲۱ هزار و ۳۶۸ واحد دست یافت.

همچنین شاخص بازار اول در حالی با کاهش ۱۳۱ واحدی به رقم ۸۱ هزار و ۳۷۷ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با کاهش ۴۸۱ واحدی عدد  ۲۲۲ هزار و ۵۳ واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با کاهش ۴ واحدی بر روی رقم یک هزار و ۲۳۹ واحد متوقف شد.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های صنعتی  و معدنی گل‌گهر با ۸۲ واحد ، فولاد مبارکه با ۵۸ واحد و تاپیکو با ۵۱ واحد کاهش بیشترین تأثیر منفی را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های  هلدینگ پتروشیمی فارس با ۱۶۶ واحد، خدمات انفورماتیک با ۶۵  واحد و گسترش نفت و گاز پارسیان با ۴۵ واحد افزایش، بیشترین تاثیرمثبت را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر