معامله ۱۰ میلیون سهم هلدینگ خلیج فارس
شما اینجا هستید
پلیمر » معامله ۱۰ میلیون سهم هلدینگ خلیج فارس

معامله 10 میلیون سهم هلدینگ خلیج فارس

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”، بورس تهران در نخستین روز خرداد ماه رشد اندک شاخص را تجربه کرد و در نهایت شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه( اول خرداد ماه ) با افزایش ۲ واحدی روی رقم ۹۵ هزار و ۲۲۹ واحد ایستاد.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از ۱۴۸ میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از ۶۴۴ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۵۰ هزار و ۹۹۸ نوبت داد و ستد بود.

بر پایه این گزارش ، شاخص کل هم ‌وزن اما با کاهش ۲۱ واحدی عدد ۱۷ هزار و ۲۷۴ واحد را به نمایش گذاشت و شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۵۹ واحدی به رقم  ۱۰۱ هزار و ۶۷۸ واحد دست یافت  همچنین شاخص بازار اول در حالی با کاهش ۵۰ واحدی به رقم ۶۷ هزار و ۷۷۳ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با کاهش ۵۰ واحدی عدد  ۲۸۸ هزار و ۲۰۲ واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با کاهش ۴ واحدی روی رقم یک هزار و ۱۰۲ واحد ایستاد.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی فولاد مبارکه با ۳۶ واحد ، گل گهر با ۲۶ واحد و پتروشیمی جم با ۲۰واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت اصفهان با ۳۷ واحد، پالایش نفت تبریز با ۲۴ واحد و ملی صنایع مس ایران با ۲۲ کاهش  بیشترین تاثیرمنفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر