شما اینجا هستید
پلیمر » مشارکت هانیول در افزایش تولید پتروشیمی کویت

مشارکت هانیول در افزایش تولید پتروشیمی کویت

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ،  به نقل از پایگاه اینترنتی ترید عربیا (tradearabia)، غول تکنولوژی آمریکا، هانیول، به تازگی از عقد یک تفاهمنامه همکاری با شرکت پتروشیمی ایکویت برای ارائه فناوری های نوآورانه به این شرکت و حمایت از عملیات ایکویت در مجموعه های پتروشیمی آن، خبر داد.
ایکویت که یک تولیدکننده جهانی محصولات پتروشیمی به شمار می رود؛ در حال حاضر دارنده و تنها اداره کننده (single-operator) چند مجموعه یکپارچه پتروشیمی در کویت، آمریکای شمالی و اروپا است.

این شرکت همچنین نخستین طرح پتروشیمی مشترک (JV) بین المللی کویت محسوب می شود و دومین تولیدکننده بزرگ اتیلن گلایکول (EG) در جهان است.
جورج بو میتری، رئیس هانیول کویت، عراق، اردن و لبنان، خاطرنشان کرد:

هانیول به عنوان یک شرکت نرم افزاری- صنعتی (software-industrial) جهانی، برای دهه ها تامین کننده و ارائه دهنده خدمات مورد نیاز صنعت پتروشیمی در حوزه فناوری بوده است.
وی ادامه داد:

پس از نیم قرن فعالیت در کویت، تعهد ما به ارائه راهکارهای نوین برای افزایش تولید مشتریانمان همچنان به قوت خود باقی است.

متفخریم که قرار است در ایجاد ظرفیت های تازه پتروشیمی برای محقق ساختن راهبرد جدید کویت ۲۰۳۵ (Kuwait 2035 strategy) و تبدیل این کشور به یک قطب نفت، گاز و پتروشیمی، با ایکویت همکاری کنیم.
به عنوان بخشی از این تفاهمنامه همکاری، ایکویت تازه ترین فناوری های هانیول، شامل آخرین موارد اضافه شده به پورتفولیوی مجتمع پیوسته هانیول (Honeywell Connected Plant portfolio) را تست می کند.

همچنین نیازمندی های ایکویت ارزیابی و ایده های جدید در تاسیسات هانیول پیاده می شود.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر