شما اینجا هستید
پلیمر » لزوم توسعه روابط با صنعتگران ایرانی برای ارتقا در ساخت و تولید

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، عباسف رستمعلی آلسکاروویچ نماینده شرکت “پنالی پلاست” ترکمنستان با اشاره به همکاری بلند مدت خود با شرکت های ایرانی، توسعه روابط تجاری با ایران را از آن جهت حائز اهمیت خواند که صنعتگران پلاستیک ایرانی و بازار آن قابل اعتماد، ارائه دهنده محصولات با کیفیت و از نظر قیمت مقرون به صرفه هستند.
وی با اشاره به وضعیت برگزاری این نمایشگاه و مقایسه آن با سایر نمایشگاه های حوزه پلاستیک در منطقه از نظم در ارائه خدمات و رسیدگی مناسب برگزارکنندگان ابراز رضایت کرد.

ایران پلاست دوازدهم با شعار «رونق کسب وکار جهانی صنعت پلاستیک» و حضور ۶۶۵ شرکت داخلی وخارجی برگزار می‌شود شرکت‌هایی از ۱۵ کشور دنیا شامل بلژیک، آلمان، یونان، هند، صربستان، ایتالیا، هلند،کره ، اتریش، سوئیس، تایلند، قبرس، ترکیه، تایوان، چین در این نمایشگاه حضور دارند.
کل فضای مفید نمایشگاهی بیش از ۳۰ هزار متر مربع است که سهم مشارکت‌کنندگان داخلی از این میزان، ۲۷ هزار متر با ۵۰۰ شرکت و سهم مشارکت‌کنندگان خارجی ۲ هزار و ۵۰۰ متر با ۱۶۵ شرکت است، ضمن آن‎که فضای باز نمایشگاهی در این دوره بیش از هزار و ۱۰۰ متر مربع در نظر گرفته شده است.
در این دوره از نمایشگاه از مدیران نمایشگاه‎های K آلمان، میلان ایتالیا، عرب پلاست و افغان پلاست برای حضور در ایران دعوت به‎عمل‎آمده است.
نمایشگاه بین‎المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه‎ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۲ تا ۵ مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر