برترین تولید کنندگان قطعات پلیمری خودرو در ایران

۱- ابزار اندیشه

در سال ۱۳۷۲ جهت طراحی و ساخت سیستمها و لوازم تحقیقاتی پروژه های دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی در زمینه لیزر ، های وکیوم و اپتیک و … مرکب از واحدهای طراحی ، قالبسازی و ماشینکاری ، رنگ ، مونتاژ و … شروع به کار کرد و در سال ۱۳۷۴ با ثبت رسمی شرکت شروع به ساخت قطعات خودرو نمود .
این شرکت در حال حاضر با بزرگترین شرکتهای خودروسازی همچون ایران خودرو ، ساپکو ، سایپا ، سازه گستر و … همکاری مستمر دارد .

۲- استام صنعت

شرکت استام صنعت در سال ۱۳۷۸ به منظور تولید استارت و دینام خودروهای سواری تحت لیسانس شرکت والئو فرانسه تاسیس و درسال۱۳۸۰ با تجهیز و راه اندازی خطوط تولید به بهره برداری رسید. این شرکت مفتخر است که توانسته اصلی ترین تامین کننده قطعه استارت و دینام در صنعت خودروسازی کشور بوده و در کنار تامین بازار داخلی، صادر کننده این محصولات به خارج از کشور نیز باشد. شرکت استام صنعت در راستای اهداف سازمانی خود که بر پایه رضایت مشتری، و کیفیت کالای تولیدی بنا شده، موفق به کسب تقدیر نامه ۴ ستاره تعالی سازمانی و اخذ گواهینامه هایISO17025،IMS، گریدAساپکو، گریدA سازه گستر و … گردیده است.

۳- اروند پیشرو

پس از تاسیس در سال ۱۳۷۶ ، اورند پیشرو همواره در مسیر گسترش دانش ، مهارتها و تخصص فنی خود مطابق با پیشرفتهای روز دنیا و در جهت بهبود ایمنی ، سلامت و رفاه جامعه و مشتریان نهائی خود گام برداشته و با بکارگیری توانایی های خود در تحقیقات و نوآوری و با استفاده از تکنولوژی های نوین ، نسبت تولید قطعات متنوع خودرو اقدام نموده است. در حال حاضر، اورند پیشرو با دارا بودن تکنولوژی تولید لوله های پلیمری تک لایه ، سه لایه و پنج لایه، باک پلیمری تک لایه و شش لایه، قطعات مختلف تزریقی و خطوط مجهز مونتاژی در سایتهای مختلف تولیدی، به عنوان بزرگترین تولید کننده مسیرکامل نگهداری و انتقال سوخت خودروهای سورای در داخل کشور فعال بوده و در همین این راستا، با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی خود دارای صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی می باشد .

۴- بهسازان کاوش تهران

شرکت بهسازان کاوش تهران با هدف ایجاد واحد قالبسازی و قطعه سازی  در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردید ودر زمینه های طراحی و ساخت قالب ،طراحی و ساخت فیکسچر و پنل گیج ،پرس کاری ،فرم دهی لوله وفرم دهی  قطعات مفتولی ، فعالیت خود را گسترش داد ودر حال حاضردر ۴۰کیلومتری غرب  تهران با زیربنای حدود ۴۰۰۰ متر مربع برای شرکت های خودروساز و خدمات پس از فروش قطعه تولید میکند.  این شرکت در سال ۱۳۸۲ موفق به کسب ISO/TS16949-2000 ودر سال ۱۳۹۰ موفق به کسب EN-ISO2008    گردید وضمن داشتن واحد تضمین کیفیت جهت حفظ سیستم مدیریت کیفیت ،با ایجاد واحد کنترل کیفی کارآمد و توانمند ،ضمن کنترل محصولات در کلیه مراحل و فرآیندها ی تولید ،تمامی تولیدات را با نقشه های کنترلی و دستورالعمل های مربوطه کنترل و بازرسی مینمایند.

 

 

۵- پارت پلاستیک خراسان

گروه کارخانجات پارت پلاستیک خراسان بعنوان یکی از واحدهای صنعتی ایران ، از سال  ۱۳۸۴  در زمینی به مساحت ۳۸۰۰۰ متر مربع و بمنظور تولید و عرضه انواع سیستم باک و گلویی بنزین انواع خودروهای سواری در استان خراسان و در شهرستان نیشابور  تاسیس گردید و به تدریج ساختار های اساسی و سیاستهای عمده در عرصه کسب و کارخود خود را بهبود  داده تا قابلیت های نهفته خود در بخشهای عملیاتی و اجرایی بیش از پیش آشکار شود و با برنامه ریزی موثرتر، فضای بهتری را برای حضور موفقتر خود در عرصه صنعت و کسب کار ایجاد نماید و مبتنی بر واقعیات و نیز با تکیه بر اصول مدیریت نوین گام برداشته و به پیش رود.

گروه کارخانجات پارت پلاستیک خراسان در حال حاضر تولید کننده انواع قطعات پلاستیکی حجیم به روش بادی(Blow Molding) و تزریق پلاستیک (Injection ) منطبق بر استانداردهای معتبر ملی و جهانی و به عنوان اصلی ترین منبع تأمین باک و گلویی پلاستیکی و سیستمهای هوارسانی خودویی  شرکت ایران خودرو و ساپکو میباشد. مهمترین مشتریان این گروه شرکت های ایران خودرو، ساپکو، سازه گستر سایپا، صنایع پتروشیمی، صنایع غذایی و دارویی کشور و نیز بازار صاردات می باشد.

 

۶- پارت لاستیک

گروه کارخانجات پارت لاستیک که در سال ۱۳۶۴ تا سیس شد در تولید فرۀورده های زیر در ایران پیشرو می باشد :۱- قالب های لاستیکی و پلاستیکی۲- سیستم های آب بندی لاستیکی و پلاستیکی۳- قطعات ضد لرزش۴- شلنگ های کم فشار۵- لوله های سوخت پلاستیکی۶- ابزار آلات و ماشین ها برای صنعت لاستیک۷- رنگ و پوشش

 

۷- تولید قطعات یدکی ایران

شرکت تولید قطعات یدکی ایران (سهامی خاص) از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات خودرو آغاز نموده است .دفتر مرکزی شرکت در تهران و کارخانه در شهر صنعتی هشتگرد فاز یک خیابان سوم واقع شده است.

طبق ماده ۲ اساسنامه، شرکت فعالیت اصلی خود را طراحی و ساخت قطعات یدکی ماشین آلات و وسائل نقلیه تعریف نموده و از سال تأسیس به تولید قطعات خودرو مشغول بوده و تولیدات خود را در سال ۱۳۶۳ به شرکت مزدا یدک و در سال ۱۳۶۵ به شرکت ایران خودرو و در سال ۱۳۷۴ به شرکت سازگستر و ساپکو عرضه نموده است و در حال حاضر بین ۷۰ تا ۱۰۰ قطعات مورد نیاز خودروهای تولید گروه صنعتی ایران خودرو را از طریق شرکت ساپکو برای محصولات پژو ۴۰۵ – پژو پارس – سمند – پژو ۲۰۶ و رانا و همچنین وانت پیکان تأمین می نماید.

 

۸- تولیدی پلی اوره تان ایران

شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران پیشرو در تولید قطعات فوم(PU) در صنعت خودر،ریلی و هواپیمایی درایران بوده که در سال ۱۳۵۵تاسیس شده و طی چندین دهه فعالیت تخصصی و راه‌اندازی خطوط تولید مختلف، اکنون به عنوان یک شرکت طراز اول تولید این قطعات در صنعت خودرو کشور شناخته می‌شود این شرکت با دستیابی به تکنولوژی فوم حافظه دار (مموری فوم) در دهه گذشته در عرصه تولید بالشت های طبی و قطعات ارتوپدیک با برند هوشمند فعالیت مستمر و موفقی داشته و هم اکنون با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و واردات رویه های دوخت شده تشک از کشورایتالیا اقدام به تولید تشک های تمام فوم با برند لایف استایل همگام با برند های برتر دنیا نموده است.

 

۹- شرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام

شرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام در سال ۱۳۶۸توسط جمعی از مدیران کارآمد صنایع که سابقه دیرین درزمینه تولید رنگ و پوششهای صنعتی داشته اند تاسیس گردید و با هدف اعتلا سطح کیفی و رسیدن به خودکفایی به فعالیت خود ادامه داده است.

کارخانه این شرکت واقع در جاده قدیم کرج به قزوین بعد از شهرک طاووسیه ، خیابان مرغک ، در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع بنا گردیده است ، که زیر بنای سالنهای تولید وانبار آن بالغ بر دوازده هزار  متر مربع می باشد که مشتمل بر سالنهای تولید  رنگ مایع ، پودری ، لاک ، پلاستیزول ،  فسفاته ، چربیگیر و رزین سازی است.

آزمایشگاههای کنترل کیفی وتحقیقاتی این شرکت یکی از بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاههای رنگسازی در کشور می باشد.این شرکت با تکیه بردانش فنی متخصصان مجرب وکارآزموده خود و با بکارگرفتن از تکنولوژی نوین و با استفاده از جدیدترین ماشین آلات روز دنیا در خط تولید و با داشتن مجهزترین آزمایشگاههای کنترل کیفی و تحقیقاتی  قادر به تولید انواع پوششهای صنعتی و تخصصیمی باشد .

 

۱۰-تولیدی و صنعتی مهر خواه

شرکت تولیدی صنعتی مهرخواه در سال ۱۳۶۱ با مسئولیت محدود با وظیفه تزریق و مجموعه سازی قطعات پلیمری توسط گروه صنعتی مهر تاسیس گردید.

این شرکت یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه تزریق و مجموعه سازی قطعات پلیمری در ایران است که هم اکنون در زمینی به مساحت ۹۰۰۰۰ مترمربع دارای ۸ سوله تولید ، مونتاژ ، خط رنگ و انبار ، ۲ لابراتور و آزمایشگاه قطعات ، ۲ ساختمان مدیریت و فنی مهندسی می باشد.

۱۰ خط تولید مجزا از قابلیت های سالن های تولید و مونتاز میباشد که این خطوط  دارای ۴۰ دستگاه تزریق با ظرفیت های متفاوت از ۵۰۰ تا ۳۲۰۰ تن ، ۸ دستگاه کانوایر مونتاز ، دستگاههای جوش اولتراسونیک و صفحه گرم میباشد. افتتاح خط رنگ پیشرفته قطعات پلیمری شرکت مهرخواه در سال ۹۰ توانایی این شرکت را در تولید مجموعه قطعات رنگی افزایش داده و سهم بازار بیشتری از قطعات پلیمری صنعت خودرور را در سبد محصولات شرکت مهرخواه جای داد .

 

در صورت درخواست خرید قطعات پلیمری خودرو برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.