فروش تجهیزات صنعتی ایرانی در نمایشگاه‌ فناوری نانوی چین

فروش تجهیزات صنعتی ایرانی در نمایشگاه‌ فناوری نانوی چین

اخبار پلاستیک و پلیمر به نقل از “ایسنا” ، هفت شرکت فناوری نانو از ایران در دو نمایشگاه مرتبط با فناوری نانو در کشور چین حضور یافتند که تجهیزات صنعتی تولید نانوالیاف از سوی شرکت‌های کره جنوبی مالزی و چینی خریداری شد.


بیشتر بدانید : صادرات واردات ترخیص کالا


 

دو نمایشگاه بین‌المللی در حوزه‌ نانومواد و تصفیه‌ آب و پساب در شهر شانگهای چین برگزار شد که شرکت‌های ایرانی در آنها حضوری فعال داشتند.

در نمایشگاه فناوری نانو شانگهای ۲۰۱۷ (China Shanghai International Nanotechnology Fair 2017) 5 شرکت ایرانی و در نمایشگاه فناوری‌های مرتبط با تصفیه‌ آب و پساب، موسوم به Aquatech نیز ۲۲ شرکت ایرانی حضور داشتند.

تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی تولید نانوالیاف و راه‌اندازی خطوط تولید صنعتی فیلترهای صنعتی و نیروگاهی، انواع پلیمرهای مقاوم در برابر سایش، ضربه، اشعه فرابنفش و خوردگی، محصولات سیلووسپت بخش سلامت از جمله پاک‌کننده‌ زخم و پانسمان‌های کمک‌کننده به ترمیم زخم، فناوری‌های نوین تصفیه‌ آب و پساب، محصولات حوزه‌ نساجی از جمله پوشاک و لباس زیر، لباس‌های بارداری و نوزاد با خواص ضدمیکروبی و ضد امواج، رنگ‌های الکترواستاتیک آنتی باکتریال و ضد خوردگی و غشاهای پلیمری از جمله محصولات ۵ شرکت ایرانی است که در نمایشگاه نانو شانگهای عرضه شد.

یکی از شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات صنعتی تولید نانو الیاف موفق به فروش محصولات خود به شرکت‌هایی از کشورهای مالزی، چین و کره جنوبی شد و رنگ‌های الکترواستاتیک آنتی باکتریال و ضد خوردگی مورد توجه یک شرکت بزرگ تولید لوازم خانگی قرار گرفت.

منبع

 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/06/57484532.jpghttps://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/06/57484532-150x150.jpgپلاستیک و پلیمرصنایع پلاستیک و پلیمراخبار,اخبار پلاستیک,پتروشیمی,پلاستیک,پلیمر,خبرگزاری,خبرگزاری صنایع,خبرگزاری صنایع پلاستیک,صنایع پلاستیک,قیمت,قیمت مواد اولیه,مواد اولیهفروش تجهیزات صنعتی ایرانی در نمایشگاه‌ فناوری نانوی چیناخبار پلاستیک و پلیمر به نقل از 'ایسنا' ، هفت شرکت فناوری نانو از ایران در دو نمایشگاه مرتبط با فناوری نانو در کشور چین حضور یافتند که تجهیزات صنعتی تولید نانوالیاف از سوی شرکت‌های کره جنوبی مالزی و چینی خریداری شد.بیشتر...اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر