شما اینجا هستید
پلیمر » فجر و مبین در میان برترین های بورس

فجر و مبین در میان برترین های بورس

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”، بورس تهران در آخرین روز معاملاتی هفته با افت شاخص مواجه شد به طوری که، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه( ۲۷ شهریور ماه ) با کاهش ۷۳۴ واحدی به رقم ۱۵۷ هزار و ۳۳۷ واحد رسید.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از ۹۵۳میلیون تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از ۳ میلیارد و ۶۱۸ میلیون  سهم  و اوراق مالی قابل معامله طی ۲۰۵ نوبت داد و ستد بود.

شاخص کل هم ‌وزن  با افزایش ۵۶۱ واحدی عدد ۲۷ هزار و ۱۱۸  واحد را به نمایش گذاشت وشاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۴۳۸ واحدی به رقم  ۱۶۸ هزار و ۷۷ واحد دست یافت.

 همچنین شاخص بازار اول اما در حالی با کاهش ۶۳۶ واحدی به رقم ۱۱۶ هزار و ۱۸۵ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم هم با کاهش ۱۰۰۴ واحدی عدد  ۳۱۲ هزار و ۴۳ واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۲۱ واحدی بر روی رقم یک هزار و ۸۵۸ واحد متوقف شد.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های گروه مپنا با ۱۲۵ واحد، پتروشیمی مبین با ۸۳ واحد و پتروشیمی فجر با ۵۸ واحدافزایش بیشترین تأثیرمثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های  تاپیکو با ۱۳۲واحد،پتروشیمی پارس با ۱۲۵ واحد و فولاد مبارکه با ۱۱۰ واحد کاهش ، بیشترین تاثیرمنفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر