شما اینجا هستید
پلاستیک » عرضه ۸ محصول مبتنی بر فناوری نانو در نمایشگاه ایران‌پلاست

عرضه ۸ محصول مبتنی بر فناوری نانو در نمایشگاه ایران‌پلاست

عرضه 8 محصول مبتنی بر فناوری نانو در نمایشگاه ایران‌پلاست

اخبار پلاستیک به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، ۷ شرکت فعال در حوزه نانو فناوری در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست به معرفی محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست به عنوان بزرگترین رویداد کشور در حوزه پلیمر و کامپوزیت از دوم مهر در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده و تا ۵ مهرماه ادامه دارد.

شرکت‌های فناوری نانوی فعال در حوزه تجهیزات و محصولات حوزه پلاستیک در این دوره از نمایشگاهIRANPLAST حضور دارند و محصولات نانویی خود را عرضه می‌کنند.

نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه‌ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

در سال‌های اخیر این نمایشگاه بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود و در بین نمایشگاه‌های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه‌بندی می‌شود.

این نمایشگاه در ۴ گروه کالایی مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه‌ساخته، ماشین‌آلات و تجهیزات و خدماتی در حال برگزاری است.

در غرفه فناوری نانوی این دوره از نمایشگاه، ۷ شرکت صاحب فناوری به معرفی محصولات و ارائه پیشنهادهای فناورانه صنعتی خواهند پرداخت.

نانوکامپوزیت رسانا بر پایه پلی آمید، نانوافزودنی UPVC، مستربچ نانویی آنتیباکتریال بر پایه پلیپروپیلن، گرانول آنتیباکتریال بر پایه نانوذرات نقره و همچنین آمیزه حاوی نانوذرات بر پایه پلیپروپیلن با خواص مکانیکی بالا، انواع پوششهای سخت و مقاوم نانویی برای قالبهای تزریق پلاستیک، اکستروژن و فورج، مستربچ حاوی نانوذرات بر پایه پلیاتیلن با خواص مکانیکی بالا و دستگاه پلاسمای سرد اتمسفری جهت بهبود خواص چاپ‌پذیری پلیمرها از جمله محصولات عرضه‌شده به این نمایشگاه است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر