عرضه ۸ محصول مبتنی بر فناوری نانو در نمایشگاه ایران‌پلاست

عرضه 8 محصول مبتنی بر فناوری نانو در نمایشگاه ایران‌پلاست

اخبار پلاستیک به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، ۷ شرکت فعال در حوزه نانو فناوری در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست به معرفی محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست به عنوان بزرگترین رویداد کشور در حوزه پلیمر و کامپوزیت از دوم مهر در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرده و تا ۵ مهرماه ادامه دارد.

شرکت‌های فناوری نانوی فعال در حوزه تجهیزات و محصولات حوزه پلاستیک در این دوره از نمایشگاهIRANPLAST حضور دارند و محصولات نانویی خود را عرضه می‌کنند.

نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه‌ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

در سال‌های اخیر این نمایشگاه بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود و در بین نمایشگاه‌های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه‌بندی می‌شود.

این نمایشگاه در ۴ گروه کالایی مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه‌ساخته، ماشین‌آلات و تجهیزات و خدماتی در حال برگزاری است.

در غرفه فناوری نانوی این دوره از نمایشگاه، ۷ شرکت صاحب فناوری به معرفی محصولات و ارائه پیشنهادهای فناورانه صنعتی خواهند پرداخت.

نانوکامپوزیت رسانا بر پایه پلی آمید، نانوافزودنی UPVC، مستربچ نانویی آنتیباکتریال بر پایه پلیپروپیلن، گرانول آنتیباکتریال بر پایه نانوذرات نقره و همچنین آمیزه حاوی نانوذرات بر پایه پلیپروپیلن با خواص مکانیکی بالا، انواع پوششهای سخت و مقاوم نانویی برای قالبهای تزریق پلاستیک، اکستروژن و فورج، مستربچ حاوی نانوذرات بر پایه پلیاتیلن با خواص مکانیکی بالا و دستگاه پلاسمای سرد اتمسفری جهت بهبود خواص چاپ‌پذیری پلیمرها از جمله محصولات عرضه‌شده به این نمایشگاه است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/09/1460557139501_abdolvahed-mirzazadeh-3-th3.jpghttps://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/09/1460557139501_abdolvahed-mirzazadeh-3-th3-150x150.jpgwriterپلاستیکاخبار,اخبار پلاستیک,صنایع پلاستیکعرضه ۸ محصول مبتنی بر فناوری نانو در نمایشگاه ایران‌پلاستاخبار پلاستیک به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، ۷ شرکت فعال در حوزه نانو فناوری در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست به معرفی محصولات و خدمات خود می‌پردازند.یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست به عنوان بزرگترین رویداد کشور در حوزه پلیمر و کامپوزیت...اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر