عرضه ۲۰۰ نوآوری در ۳ فستیوال‌ تخصصی نوآوری

اخبار و مقالات صنایع پلاستیک و پلیمر

اخبار پلاستیک و پلیمر به نقل از “ایسنا”،رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران از برگزاری ۳ فستیوال در تابستان امسال خبر داد و گفت:

در این رویدادها پیش‌بینی می‌شود حدود ۲۰۰ نوآوری در زمینه‌های سلامت، صنایع شیمیایی و پلیمر و همچنین سنگ عرضه شود.

اکبر قنبرپور افزود:

در تابستان امسال ‌۳ فستیوال در حوزه‌های متنوع صنعتی با هدف معرفی اختراعات و نوآوری‌ها به سرمایه‌گذاران و صنعتگران در ۳ منطقه کشوری برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود نزدیک به ۲۰۰ نوآوری در این رویدادها عرضه شود.

قنبرپور یکی از مشکلات نوآوری‌ها و اختراعات را نبود بستر مطمئن و آزاد برای عرضه نوآوری‌ها دانست و ادامه داد:

این امر با ایجاد بازار دارایی فکری تسهیل شده و فستیوال‌ها نیز به عرضه اختراعات برتر کمک بزرگی می‌کند.

وی اضافه کرد:

از سوی دیگر سرمایه‌گذاران و صنایعی که به دنبال نوآوری‌های جدید هستند، می‌توانند در این رویدادها حضور یابند و از نزدیک با صاحبان ایده‌ها و نوآوران آشنا شده و به مذاکره بپردازند.

رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران به ضرورت ورود سرمایه به فضای نوآوری کشور اشاره کرد و افزود:

نقدینگی زیادی در کشور نزد اشخاص حقیقی و حقوقی وجود دارد و با توجه به رکود در بخش‌هایی که سابقاً رونق اقتصادی آنها زیاد بود، این حجم نقدینگی می‌تواند در نوآوری‌ها و اختراعات سرمایه‌گذاری شود و در صورت حصول نتیجه، از ارزش افزوده و نتیجه بهتری هم برای جامعه برخوردار خواهد بود.

قنبرپور با تاکید بر اینکه تا کنون ۷ فستیوال معرفی نوآوری برگزار شده است، یادآور شد:

۵ فستیوال به صورت تخصصی و در حوزه‌های خدمات شهری، صنعت لوازم‌خانگی، صنعت مواد غذایی، صنعت پلاستیک و پلیمر و ۲ فستیوال در حوزه صنعت تجهیزات پزشکی بوده است.

وی انعقاد ۱۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها به ارزش بیش از ۸۰ میلیارد ریال و در جریان بودن چندین قرارداد و مذاکرات جدی برای سرمایه‌گذاری نوآوری‌ها را از جمله دستاوردهای برگزاری فستیوال‌های تخصصی نام برد.

قنبرپور اظهار کرد:

با حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری، ۳ فستیوال در تابستان ۹۶ برگزار می‌شود که فستیوال تخصصی صنعت سنگ در مردادماه در تهران، فستیوال صنایع شیمیایی و پلیمر در کرمانشاه و فستیوال نوآوری‌های حوزه سلامت نیز در شهر کرمان خواهند بود.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/02/57337781.jpghttps://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/02/57337781-150x150.jpgپلاستیک و پلیمرپلیمراخبار,اخبار پلاستیک,پتروشیمی,پلاستیک,پلیمر,خبرگزاری,خبرگزاری صنایع,خبرگزاری صنایع پلاستیک,صنایع پلاستیک,قیمت مواد اولیه,مواد اولیهعرضه ۲۰۰ نوآوری در ۳ فستیوال‌ تخصصی نوآوریاخبار پلاستیک و پلیمر به نقل از 'ایسنا'،رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران از برگزاری ۳ فستیوال در تابستان امسال خبر داد و گفت:در این رویدادها پیش‌بینی می‌شود حدود ۲۰۰ نوآوری در زمینه‌های سلامت، صنایع شیمیایی و پلیمر و همچنین سنگ عرضه شود.اکبر...اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر