شما اینجا هستید
پلیمر » عبور ارزش صادرات محصولات پتروشیمی از ۹٫۶ میلیارد دلار

 

عبور ارزش صادرات محصولات پتروشیمی از 9.6 میلیارد دلار

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بیش از ۹ میلیون و چهارصد و هشتاد و هفت هزارتن محصول به ارزش ۴ میلیارد و هشتصد و پانزده میلیون دلارصادر شد و در منطقه ماهشهر نیز بیش از ۵ میلیون تن محصول به ارزش ۲ میلیارد و هفتصد و شصت و هفت میلیون دلار روانه بازارهای بین المللی شد.
همچنین تا پایان دی ماه، درسایر مناطق، بیش از ۴ میلیون و چهارصد هزارتن محصول به ارزش ۲ میلیارد و یکصد و هفت میلیون دلار صادر شد.
بر اساس این گزارش ، بالاترین میزان صادرات را از نظر وزنی پتروشیمی زاگرس با بیش از ۲ میلیون و چهارصد و نود و سه هزار تن و پتروشیمی نوری از نظرارزش با بیش از یک میلیارد دلاردر منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تا پایان دی ماه امسال به خود اختصاص دادند.
همچنین درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ، مجتمع پتروشیمی بندر امام با بیش از ۱میلیون و هفتصد و شصت و دو هزار تن صادرات توانست بیش از ۸۸۰ میلیون دلار صادرات را رقم بزند.
در سایر مناطق نیز پتروشیمی خارک ۹۶۴ هزار تن محصول را به ارزش بیش از ۳۳۷ میلیون و چهارصد و بیست و یک هزار دلار روانه بازارهای خارجی کرد و رتبه نخست را درزمینه صادرات به خود اختصاص داد.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر