شما اینجا هستید
پلیمر » ضرورت مشارکت سهامداران در تامین نقدینگی اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل فارابی

ضرورت مشارکت سهامداران در تامین نقدینگی اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل فارابی

 اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، به نقل از روابط عمومی تاپیکو در نشست هم‌اندیشی که روز گذشته(یکشنبه ۹ دی ماه) با هدف اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل و رفع موانع تولید شرکت پتروشیمی فارابی به میزبانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزارشد ،بر ضرورت مشارکت سهامداران پتروشیمی فارابی برای تامین نقدینگی اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در این مجتمع پتروشیمی تاکید شد.
در این نشست که با حضور  مدیرعامل سازمان منطقه ویژه، مدیرعامل تاپیکو، مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر ، مدیر عامل پتروشیمی فارابی و مدیرعامل پتروشیمی فناوران برگزار شد، محور عمده گفتگوها بر اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل و رفع موانع تولید شرکت پتروشیمی فارابی تمرکز داشت و اعضا در این خصوص به تبادل نظر پرداختند.
همچنین مقرر شد، طرح طبقه‌بندی مشاغل مانند دیگر شرکت های مستقر در منطقه، تا پایان سال جاری اجرایی شود و تا آن زمان مبالغی به صورت علی الحساب به کارکنان شرکت فارابی پرداخت گردد.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز در این نشست قول مساعد داد تا در زمینه تامین پایدار خوراک پتروشیمی فارابی و تسهیل دریافت آن پیگیری های لازم را انجام داده و برای سایر موارد از جمله امکان اجاره مخازن موجود این مجتمع و رفع موانع ایمنی آنها پیرو درخواست مدیرعامل تاپیکو مساعدت نماید.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر