شما اینجا هستید
پلاستیک » صنعت پلاستیک ایران در منطقه بی رقیب است

صنعت پلاستیک ایران در منطقه بی رقیب است

اخبار پلاستیک به نقل از “خبرگزاری نیپنا”، نماینده شرکت بریت اقلیم کردستان عراق به همراه هیات همراه در حاشیه دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست عرضه محصولات از سوی صنعت پلاستیک ایران را با کیفیت خواند و گفت:

ما مواد اولیه برای تولید محصولات پلاستیکی را همواره از ایران تامین می کنیم.
اکو الرحمان به همراه هیاتی متشکل از صاحبان تجارت پلاستیک اقلیم کردستان عراق و تعدادی از نمایندگان شرکت های مرتبط در جریان بازدید از نمایشگاه ایران پلاست، صنعت پلاستیک و بازار ایران را از لحاظ کیفیت تولید به ویژه مواد اولیه در منطقه بی همتا دانست وعنوان کرد:

طی سال های گذشته فعالیت در این حوزه ایران تنها انتخاب ما برای همکاری و تهیه مواد اولیه در ساخت ظروف یک بار مصرف و سایر محصولات بوده است.
وی با اشاره به این که اولویت اقلیم کردستان برای واردات مواد اولیه مورد نیاز، کشور همسایه یعنی ایران است، گفت: فرصت واردات از سایر کشورهای منطقه نیز فراهم است اما تنها بازارایران تا کنون مورد اعتماد ما بوده است.
الرحمان با بیان این که در حال حاضر شرایط برای خرید و واردات از ایران اندکی دستخوش مشکلاتی شده است، افزود:

از جمله موانع ما در حال حاضر قیمت نامتعادل مواد اولیه و نوسان های پیاپی و به دنبال آن افزایش غیرقابل پیش بینی قیمت مواد مورد نیاز است.
وی از ایجاد ارتباطاتی نو با شرکت های جدید در این دوره از نمایشگاه خبر داد و گفت تا به امروز برای مذاکره و عقد قرارداد برای گسترش همکاری و تجارت موفق بوده ایم و امیدواریم مشکلات مالی و گمرکی که کما بیش درگیرشان هستیم مرتفع شود.
ایران پلاست دوازدهم با شعار «رونق کسب وکار جهانی صنعت پلاستیک» و حضور ۶۶۵ شرکت داخلی وخارجی برگزار می‌شود شرکت‌هایی از ۱۵ کشور دنیا شامل بلژیک، آلمان، یونان، هند، صربستان، ایتالیا، هلند،کره ، اتریش، سوئیس، تایلند، قبرس، ترکیه، تایوان، چین در این نمایشگاه حضور دارند.
نمایشگاه بین‎المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه‎ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۲ تا ۵ مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر