شما اینجا هستید
پلیمر » صادرات محصولات پتروشیمی از ۸٫۵ میلیارد دلار گذشت

 

صادرات محصولات پتروشیمی از 8.5 میلیارد دلار گذشت

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس  بیش از ۸ میلیون و سیصد هزار تن محصول به ارزش ۴ میلیارد و سیصد و سه میلیون دلارصادر شد ودرمنطقه ماهشهر نیز بیش از ۴ میلیون و ششصد و بیست هزار تن محصول به ارزش ۲ میلیارد و چهارصد و نود و چهار میلیون دلار روانه بازارهای بین المللی شد.

 همچنین تا پایان آذر ماه، درسایر مناطق، بیش از۳ میلیون و چهارصد هزارتن محصول به ارزش ۱ میلیارد وهفتصد و هشتاد و سه میلیون دلار صادر شد.

بر اساس این گزارش ، بالاترین میزان صادرات را ازنظروزنی پتروشیمی زاگرس با بیش از۲ میلیون و یکصد و نه هزار تن و پتروشیمی نوری از نظرارزش با بیش از۹۵۲ میلیون دلاردرمنطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تا پایان آذرماه امسال به خود اختصاص دادند.

همچنین درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ، مجتمع پتروشیمی بندر امام با بیش از۱میلیون و ششصد و شصت و نه هزار تن صادرات توانست  بیش از۸۲۴ میلیون صادرات را رقم بزند.

در سایر مناطق نیز پتروشیمی خارک ۸۷۳ هزار تن محصول را به ارزش بیش از ۲۹۵  میلیون و ششصد و بیست و دوهزار دلار روانه بازارهای خارجی کرد و رتبه نخست را درزمینه صادرات به خود اختصاص داد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر