شما اینجا هستید
پلیمر » برنامه ریزی برای افزایش صادرات به اروپا از سوی پتروشیمی انتخاب

        برنامه ریزی برای افزایش صادرات به اروپا از سوی پتروشیمی انتخاب

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، پتروشیمی انتخاب یکی از پتروشیمی های پارک پلی‌استایرن از مهرماه سال گذشته تولید پلی استایرن را در دو گرید نسوز و بسوز آغاز کرده است و در حال حاضر ضمن تامین نیاز داخل محصول خود را به کشور  های مختلف خارجی مانند آلمان، ایتالیا، روسیه، آفریقای جنوبی،برزیل، عراق، پاکستان، افغانستان، اکراین و کشورهای بالکان صادر می‌کند.
واحد ۲۵۰ هزار تنی پلی‌استایرن انتخاب تحت لیسانس یک شرکت جوینت ونچر آلمانی نروژی با وارد سرویس شدن نیاز به واردات این محصول در داخل را به صفر رسانده و ۲۰۰ هزارتن از تولید خود را در بازار داخل عرضه می‌کند.
بر اساس این گزارش پلی‌استایرن ماده اولیه یونولیت است که در بسته بندی و صنعت ساختمان استفاده می شود.

پتروشیمی انتخاب در نظر دارد تا گرید جدیدی به نام EPSLگرین که در اروپا زیاد استفاده می شود را نیز تولید کند که به عنوان عایق حرارتی و برودتی در ساختمان های مناطق سرد و بسیار گرم کاربرد دارد.
با اتمام ساخت خط لوله تامین خوراک از اول بهمن خوراک این طرح از مجتمع پتروشیمی پارس تامین خواهد شد.
کل پساب تولیدی در واحد پلی‌استایرن انتخاب با سیستم تصفیه پسابی به داخل واحد بر می گردد و هیچگونه آب خروجی وجود ندارد و با وجود سوخت گازی به لحاظ زیست محیطی پتروشیمی انتخاب مشکل خاصی نداشته و تمام مجوزهای محیط زیست را تا پایان سال ۹۶ دریافت خواهد کرد همچنین استاندارد ایزو و استاندارد های بین المللی برای صادرات به اروپا نیز اخذ کرده است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر