سرمایه گذاری تایلندی ها در صنعت پتروشیمی امریکا
شما اینجا هستید
پلیمر » سرمایه گذاری تایلندی ها در صنعت پتروشیمی امریکا

سرمایه گذاری تایلندی ها در صنعت پتروشیمی امریکا

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، به نقل از پلاتس، بر اساس اعلام مقامات شرکت صنایع شیمیایی ایندوراما ونچرز (Indorama Ventures ) تایلند، کار راه اندازی مجتمع تولید پلی اتیلن ترفتالات (PET) نا تمام این شرکت در تگزاس تا اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ میلادی به پایان می رسد.
این شرکت همچنین انتظار دارد عملیات راه اندازی واحد کراکر ۴۴۰ هزار تنی تازه ارتقا یافته خود در لوئیزیانا ادامه یابد و تا سال ۲۰۱۹ میلادی به تولید کامل برسد.

به این ترتیب احتمال راه اندازی پیش بینی شده برای سه ماهه سوم تا زمان دیگری در سال جاری میلادی به تعویق می افتد.
مقامات این شرکت روز دوشنبه ۱۵ مرداد ماه ضمن ارائه عملکرد مالی سه ماهه جزئیات بیشتری درباره تاخیر در راه اندازی واحد کراکر منتشر نکردند.
شرکت ایندوراما ونچرز امسال پیشتر با شرکت های الپک مکزیک (Alpek) و فار ایسترن نیو سنچری تایوان (Far Eastern New Century) برای خرید مجموعه پتروشیمی ورشکسته ام ان جی کمیکالز (M&G Chemicals) کورپس کریستی به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون دلار در قالب پول نقد و مشارکت سرمایه ای (capital contributions) وارد همکاری شد.
این شرکت مستقر در تایلند به عنوان بزرگترین تولیدکننده پلی اتیلن ترفتالات در جهان شناخته می شود.
بنا به گفته ایندوراما، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده هنوز قرارداد را تایید نکرده است.

مجتمع یک میلیون و ۱۰۰ هزار تنی پلی اتیلن ترفتالات یادشده که بزرگترین در جهان به شمار می رود و یک تاسیسات یک میلیون و ۳۰۰ هزار تنی تولید ترفتالیک اسید خالص در کنار آن قرارد دارد؛ در ماه اکتبر یعنی زمانی که شرکت ام اند جی برای فرار از ورشکستگی تلاش می کرد؛ در ماه اکتبر پارسال تا مرز ۸۵ درصد تکمیل شده بود.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر