شما اینجا هستید
پلیمر » روز خوب پتروشیمی جم در بورس

روز خوب پتروشیمی جم در بورس

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، شاخص کل بورس تهران در آخرین روز معاملاتی هفته ۷ با کاهش ۲۷۰۰ واحدی به رقم ۱۸۵ هزار و ۵۵۹ واحد رسید.

به طوری که شاخص کل هم ‌وزن  با کاهش ۸۲۳ واحدی عدد ۳۲ هزار و ۲۲۶  واحد را به نمایش گذاشت و شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش ۳۱۵۰ واحدی به رقم  ۱۹۹ هزار و ۱۷۰ واحد دست یافت

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از یک هزار و ۸۰۵ میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از ۵ میلیارد و ۷۱۸ میلیون سهم  و اوراق مالی قابل معامله طی ۲۹۰ هزار و ۲۸۹ نوبت داد و ستد بود.

شاخص بازار اول در حالی با کاهش ۱۶۴۷ واحدی به رقم ۱۳۸ هزار و ۳۳۹ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با کاهش ۷۰۲۱ واحدی عدد  ۳۶۱ هزار و ۷۰۳ واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با کاهش ۵۱ واحدی بر روی رقم ۲ هزار و ۱۱۴ واحد متوقف شد.

بر اساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر با ۲۳۴ واحد ، پتروشیمی جم با ۱۹۰ واحد و گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با ۱۸۶ واحد افزایش بیشترین تأثیرمثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های ملی صنایع مس ایران با ۳۱۱ واحد، تاپیکو با ۲۱۱ واحد و گسترش نفت و گاز پارسیان با ۲۰۳ واحد کاهش ، بیشترین تاثیر منفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر