رشد ۲۵ درصدی درآمد شرکت ریلاینس اینداستریز هند در بخش پتروشیمی
شما اینجا هستید
صنایع پلاستیک و پلیمر » رشد ۲۵ درصدی درآمد شرکت ریلاینس اینداستریز هند در بخش پتروشیمی

رشد ۲۵ درصدی درآمد شرکت ریلاینس اینداستریز هند در بخش پتروشیمی

رشد 25 درصدی درآمد شرکت ریلاینس اینداستریز هند در بخش پتروشیمی

اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ،  به نقل از پایگاه اینترنتی فایبر۲ فشن داده های منتشر شده نشان می دهد که درآمد شرکت ریلاینس اینداستریز (Reliance Industries) هند در سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ با رشد ۲۴٫۹ درصدی در بخش پتروشیمی نسبت به مدت مشابه پارسال، به چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار رسیده است.
براساس این گزارش درآمد کل این شرکت (consolidated revenue) برای بازه زمانی یادشده به ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار رسید که افزایش ۲۳٫۹ درصدی را در مقایسه با سال مالی پیش از آن نشان می دهد.
جهش سود حاصل شده در بخش پتروشیمی بیشتر به تولید و عرضه حجم بالاتری از محصولات موجود در زنجیره پلی استر (polyester chain) و ثبات قیمتی این تولیدات بر می گردد.

سود قبل از بهره و مالیات (EBIT) بخش پتروشیمی ریلاینس تحت تاثیر عوامل متعددی نظیر رشد حجم تولید، افزایش حاشیه سود و بهبود ترکیب محصولات (improved product mix) همراه با راه اندازی کراکینگ اتان در داهج و هزاره هند، به رکورد ۷۶۰ میلیون دلار دست یافت.
بر پایه این گزارش، حاشیه سود قبل از بهره و مالیات با افزایش ۱۷٫۷ درصدی در سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ بالاترین رکورد را ظرف ۱۰ سال گذشته ثبت کرد.
در این سه ماهه منتهی به ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۱۷ میلادی، حجم تولید پلیمر این شرکت بر مبنای سال به سال (on y-o-y basis) ثابت و ۱ میلیون و ۱۸۰ هزار تن بود.

اگر چه به دلیل یک عملیات تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده در یکی از مجتمع های ریلاینس در هزاره طی سه ماهه اول، حجم تولید در سه ماهه دوم ۲۱ درصد افزایش را نسبت به سه ماهه اول تجربه کرد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر