درب اتوماتیک شیشه ای

تولیدکننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای در ایران.

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای

در مکان های پر رفت و آمد مانند بانک ها، فروشگاه های و لابی های ساختمان های لوکس برای سهولت در رفت و آمد و باز و بسته کرده درب از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود.

در گذشته درب ها در تمامی مکان ها بصورت مکانیکی بودن و افراد برای عبور از درب میبایست خود درب را باز کرده و از آن عبور می کردند، در نظر بگیرید یک مکان عمومی مانند بانک که روزانه ۱۰۰۰ ارباب رجو دارد، روزانه ۲۰۰۰ مرتبه باز و بسته می شد! برای حل این مشکل با پیشرفت تکنولوژی و آمدن سنسورهای حرکتی داخل بازار این مشکل کاملا حل شد.

این درب ها با داشتن سنسورهای حرکتی با نزدیک شدن اشخاص به آن خود بخود باز شده و با گذشتن افراد از درب بصورت خودکار بسته می شوند.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

می توان گفت بهترین مدل از این نوع درب ها، درب اتوماتیک شیشه ای کشویی می باشد که روزانه در تمامی بانک ها و مکان های عمومی آن ها را مشاهده می کنید.

درب های کشویی یا به اسطلاح اسلایدی از پر فروش ترین انواع درب اتوماتیک می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت درب های اتوماتیک بسیار متفاوت است، کیفیت شیشه، ضد سرقت بودن آن و همچنین سنسور ها و موتورهای درب ها تماما بر روی قیمت درب شیشه ای اتوماتیک تاثیر مستقیم دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت درب اتوماتیک بایست شما متراژ فضایی که می خواهید در آن مکان این درب ها متصل شوند را به ما اطلاع دهید و همچنین مشاورین ما نوع کیفیتی که شما لازم دارید و می خواهید در درب مورد نظر شما استفاده شوند را می پرسند و بصورت دقیق قیمت درب را به شما اطلاع می دهند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

فروش درب اتوماتیک شیشه ای

ما بیش از ۱۰ سال تجربه در حوزه تولید و فروش درب اتوماتیک شیشه ای در ایران داریم و می توانیم با بهتریم قیمت ممکن این محصول را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

درب اتوماتیک شیشه ای ارزان

برای خرید ارزان ترین و بهترین درب اتوماتیک شیشه ای بهتر است برای خرید، اقدام به خرید مستقیم از تولیدکننده بکنید. با این کار شما واسطه ها و دلال های بازار را دور زده و بصورت مستقیم از تولیدکننده خرید می کنید، این کار ۲ حسن اصلی دارد، حسن اول اینکه در صورتی خرابی و احتیاج به سرویس درب قطعا کسی که درب را تولید کرده تخصص بیشتری بر روی درب های تولیدی خود دارد و حسن دوم همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده درب اتوماتیک شیشه ای می باشد.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای در تهران

در سراسر تهران مشتریان می توانند با تماس تلفنی با ما سفارش خود را ثبت کنند و از ما بخواهند که کارشناس برای اندازه گیری درب ارسال کنیم، البته شما نیز خود می توانید اندازه گیری را انجام دهید ولی در صورتی که اندازه گرفته شده صحیح نباشد تمامی هزینه درب میبایست پرداخت شود زیرا آن درب برای مکان شما ساخته شده و به درد جای دیگری نمی خورد!!

رپورتاژ توسط سئو فارسی