حذف کیسه های پلاستیکی از فروشگاههای اروپایی

 

ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی در فروشگاهها و سوپرمارکت ها  اغلب کشورهای اروپایی را در بر گرفته است.

به گزارش ایران آنلاین، اخیراً بعد از انگلیس دولت فرانسه که میزبان پیمان بزرگ زیست محیطی پاریس بود دستور العمل سراسری به فروشگاههای در باره استفاده از کیسه های حمل کالا صادر کرده است.

مقام های پاریس همه فروشگاهها و سوپرمارکت ها را موظف کرده اند،  از این پس پلاستیک غیرقابل بازیافت را حذف کنند و  به جای آن از ساک و سبدهای دارای مواد قابل بازیافت استفاده کنند.

این دستور العمل در فضای مجازی بازتاب های گسترده داشته است. یکی از کاربران نوشته است  اگر به محیط زیست علاقمندید  از این به بعد از ساک های پارچه ای یا کاغذی که همه در خانه داریم داریم همراه خود به فروشگاهها ببریم و از پلاستیک استفاده نکنیم.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/02/2325188.jpghttps://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/02/2325188-150x150.jpgپلاستیک و پلیمرپلاستیکاخبار پلاستیک,خبرگزاری صنایع پلاستیکحذف کیسه های پلاستیکی از فروشگاههای اروپایی   اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر به نقل از الف: ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی در فروشگاهها و سوپرمارکت ها  اغلب کشورهای اروپایی را در بر گرفته است.به گزارش ایران آنلاین، اخیراً بعد از انگلیس دولت فرانسه که میزبان پیمان بزرگ زیست محیطی پاریس...اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر