شما اینجا هستید
پلیمر » جهش شاخص بورس به ارتفاع ۹۲ هزار واحد

جهش شاخص بورس به ارتفاع ۹۲ هزار واحد

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ،  بورس تهران روز ی خوب را برای سهامداران رقم زد بطوری که شاخص کل قیمت و بازده نقدی در پایان معاملات امروز سه شنبه( ۲۱ آذر ماه ) با افزایش ۱۰۷۶ واحدی روی رقم ۹۲ هزار و ۶۲۸ واحد ایستاد.

براساس این گزارش ، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از ۳۱۱ میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از یک میلیارد و ۲۶۲ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۹۱ هزار و ۲۲۲نوبت داد و ستد بود.

 شاخص کل هم ‌وزن امروز با افزایش ۵۰ واحدی عدد ۱۷ هزار و ۷۳۶ واحد را به نمایش گذاشت وشاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۱۱۴۶ واحدی به رقم  ۱۰۰ هزار و ۴۷۲ واحد دست یافت.

همچنین شاخص بازار اول در حالی با افزایش ۱۰۱۴ واحدی به رقم ۶۶ هزار و ۱۸۹ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش ۹۶۷ واحدی عدد  ۱۹۵ هزار و ۱۷۵ واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۷ واحدی روی رقم یک هزار  و ۳۰ واحد ایستاد.

براساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه با ۲۱۵ واحد، پالایش نفت بندرعباس با ۱۱۰ واحد و تاپیکو با ۱۰۴ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر محاسبه شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با ۳۲ واحد، مخابرات ایران با ۲۲ واحد و پتروشیمی فجر با ۱۳ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی را در برآورد این نماگر به دوش کشیدند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر