شما اینجا هستید
پلاستیک » آغاز تولید کامپاند پلی پروپیلن در عربستان از نیمه دوم سال۲۰۱۷

۹۵/۱۰/۲۰

آغاز تولید کامپاند پلی پروپیلن در عربستان از نیمه دوم سال۲۰۱۷

شرکت آمریکایی A. Schulman قصد دارد با همکاری شرکت صنایع ملی پتروشیمی عربستان سعودی موسوم به NATPET، یک مجتمع جدید کامپاند پلی پروپیلن را در شهر ینبع این کشور احداث کند.

بر اساس این گزارش، تاسیسات یادشده با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن درسال قرار است تولید تجاری خود را از اواسط سال جاری میلادی آغاز کند.

این طرح مشترک تحت عنوان کامپاندهای پلاستیکی ویژه Natpet Schulman که هر یک از دو شرکت ۵۰ درصد از سهام آن را در اختیار دارند؛ به تولید طیفی وسیعی از محصولات ویژه شامل کامپاندهای بازدارنده شعله (flame-retardant) نظیر Polyfort و Polyflam و دیگر تولیدات بر پایه پلی پروپیلن گرید Teldene (ساخت شرکت Natpet) می پردازد.

پیش بینی می شود تولید این مجتمع به تامین تقاضای فزاینده برای این محصولات از سوی تولیدکنندگان کالاهای با دوام بالا صنایع خودروسازی و الکترونیک دراروپا، خاورمیانه، آفریقا، شرق آسیا و هند کمک شایانی کند.

هاینریش لینگنا، معاون رئیس و مدیر بخش اروپا، خاورمیانه و آفریقای شرکت آمریکائی عنوان کرد:

“این پروژه بخشی از استراتژی A. Schulman برای تقویت حضور خود در مناطق در حال رشد است. افتتاح مجتمع جدید ما در چین، مشارکت راهبردی با شرکت اسنوتر شیمی در آفریقا و همچنین مجتمع در آستانه بازگشایی در ترکیه نمونه هایی از این رویکرد به شمار می روند.”

این گزارش می افزاید:

“شرکت A. Schulman از شناخته شده ترین عرضه کنندگان کامپاندهای پلاستیکی با عملکرد بالا در سطح جهان محسوب می شود.”

منبع

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر