شما اینجا هستید
پلیمر » توسعه شاخه پلیمرهای کاربردی میتسوبیشی کمیکال در آسیا

توسعه شاخه پلیمرهای کاربردی میتسوبیشی کمیکال در آسیا

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”،  به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ شرکت میتسوبیشی کمیکال (MCC) به تازگی یک شرکت مدیریت منطقه ای (regional management company) را به عنوان بخشی از راهبرد خود برای گسترش شاخه پلیمرهای کاربردی (performance polymers) این شرکت در منطقه آسه آن (ASEAN) و بازار هند، راه اندازی کرد.

آسه آن نامی است که به اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا اطلاق می شود.
میتسوبیشی کمیکال، مستقر در توکیو ژاپن، اعلام کرد که زیرمجموعه این شرکت یعنی ترکیبات پلاستیکی پیشرفته سنگاپور (Advanced Plastic Compounds Singapore) از اول ماه آوریل امسال به پلیمرهای کاربردی میتسوبیشی کمیکال آسیا- اقیانوسیه (MCPP Asia Pacific) تغییر نام می یابد.
این شرکت در نظر دارد تا با افزایش تولید و فروش الاستومرهای ترموپلاستیک (thermoplastic elastomers)، ترکیبات پی وی سی (PVC compounds) و پلی الفین های دارای عملکرد بالا (performance polyolefins)، شاخه پلیمرهای کاربردی خود را بیش از پیش توسعه دهد.
شرکت میتسوبیشی کمیکال یکی از زیرمجموعه های شرکت هلدینگ میتسوبیشی کمیکال (Mitsubishi Chemical Holdings Corporation) به شمار می رود.

این شرکت ژاپنی در سال ۲۰۰۵ میلادی طی ادغام با شرکت میتسوبیشی فارما (Mitsubishi Pharma Corporation)، شرکت هلدینگ میتسوبیشی کمیکال را پایه ریزی کرد.
پلیمرهای کاربردی از جمله محصولات پتروشیمی دارای ارزش افزوده بالا محسوب می شوند که به دنبال افزایش رقابت در بازار جهانی پتروشیمی، ظرف سال های اخیر توجه بسیاری از تولیدکنندگان را به خود جلب کرده اند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر