شما اینجا هستید
پلیمر » توان تولید پلی اتیلن مکزیک افزایش می یابد

توان تولید پلی اتیلن مکزیک افزایش می یابد

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”، به نقل از پلاتس، منابع آگاه اعلام کردند:

شرکت پمکس مکزیک بهره برداری ۱۰۰ درصدی از واحدهای کراکر بخار خود را آغاز کرده است و برنامه دارد توان عملیاتی تولید پلی اتیلن خود را ظرف دو ماه آتی افزایش دهد.

این اقدام در پی بهبود دسترسی به خوراک اتان صورت می گیرد.
فراهم آمدن خوراک بیشتر همزمان با عملیات تعمیر و نگهداری از پیش برنامه ریزی شده شرکت تولیدکننده پلیمر Braskem-Idesa مکزیک در اواسط ماه مه اتفاق می افتد. عملیات تعمیر و نگهداری یادشده مقدار چشمگیری از اتان تولیدی توسط پمکس را که مطابق قراردادی در اختیار شرکت Braskem-Idesa قرار می گیرد؛ برای استفاده خود پمکس فراهم می سازد.
مطابق قراردادی ۲۰ ساله پمکس متعهد است که روزانه ۶۶ هزار بشکه اتان مورد نیاز برای کراکینگ در مجموعه پتروشیمی اتیلنو XXI  (Etileno XXI) شرکت Braskem-Idesa در براکروث (Veracruz) مکزیک را تامین کند.

اتیلن تولیدی در این مجموعه برای تولید گریدهای مختلف پلی اتیلن شرکت Braskem-Idesa به مصرف می رسد.
با شروع به کار مجموعه پتروشیمی یادشده در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی و آغاز تامین اتان Braskem-Idesa، حجم تولید اتیلن و پلی اتیلن شرکت پمکس به دلیل کمبود خوراک تا حدود زیادی تحت تاثیر قرار گرفت و به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافت.
پمکس شرکت دولتی نفت و گاز مکزیک است که در زمینه اکتشاف، توسعه و تولید نفت خام، گاز طبیعی، میعانات گازی، پالایش، بازاریابی، توزیع فراورده‌های نفتی و همچنین تولید محصولات پتروشیمی فعالیت دارد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر