شما اینجا هستید
پلیمر » تقویت زنجیره پروپیلن کره جنوبی

تقویت زنجیره پروپیلن کره جنوبی

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”،  به نقل از پلاتس، شرکت ال جی کم (LG Chem) کره جنوبی به تازگی اعلام کرد که در نظر دارد ظرفیت تولید اکریلیک اسید خام (crude acrylic acid) و پلیمرهای با جذب بالای (super absorbent polymer) خود در شهر یئوسو را تا نیمه اول سال ۲۰۱۹ میلادی به ترتیب تا ۳۴٫۶ و ۲۵ درصد افزایش دهد.

این شرکت قرار است با صرف سرمایه ای برابر ۳۰۰ میلیارد وون کره جنوبی (معادل ۲۷۹ میلیون دلار) ظرفیت تولید اکریلیک اسید خام و پلیمرهای با جذب بالای خود را به ترتیب تا سقف ۱۸۰ و ۱۰۰ هزار تن در سال افزایش دهد و آن ها را به ترتیب به ۷۰۰ و ۵۰۰ هزار تن در سال برساند.

این طرح توسعه ای با هدف تقویت ادغام عمودی (vertical integration) زنجیره پروپیلن شرکت ال جی کم اجرایی می شود.

اکریلیک اسید خام از پروپیلن و اکسیژن ساخته می شود و ماده خام برای تولید محصولاتی نظیر پلیمر با جذب بالا، انواع رنگ و چسب است.

ال جی کم تلاش دارد ظرفیت تولید محصولات دارای ارزش افزوده (value-added products) خود در بخش مواد پایه (basic materials) را افزایش دهد.

این شرکت همچنین قصد دارد در سال ۲۰۱۸ میلادی میزان تولید الاستومرهای خود در شهر بندری دائسان (Daesan) کره جنوبی را با افزایش بیش از سه برابری از ۹۰ هزار تن فعلی به ۲۹۰ هزار تن در سال افزایش دهد.

افزایش ظرفیت یادشده با بهره گیری از فناوری اختصاصی کاتالیست متالوسن (metallocene catalyst technology) ال جی کم برای تولید الاستومرهای پایه اتیلن (ethylene-based elastomers) صورت می گیرد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر