امضای تفاهمنامه همکاری‌های نفتی بین شرکت‌های خصوصی ایران و کره‌جنوبی

تفاهمنامه نفتی ایران کره‌جنوبی

 

اخبار پلاستیک و پلیمر به نقل “ایسنا” ، با هدف اجرای پروژه‌های EPCF در حوزه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، تفاهمنامه همکاری بین شرکت‌های خصوصی ایران و کره‌جنوبی منعقد شد.

شرکت‌هایبهین انرژی سرآمد ایران و SK GAS و SK E&C کره‌جنوبی هفته گذشته تفاهمنامه همکاری در حوزه‌های متنوع انرژی از جمله خطوط انتقال گاز، پالایشگاه‌ها وLNGهای کوچک، تجارت بین‌المللیLPG، سرمایه‌گذاری در ایجاد مخازن سوخت،LPG  و LNG و فاینانس بین‌المللی را به امضا رساندند.

این تفاهم‌نامه شامل همکاری در اجرای پروژه‌های نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی به صورتEPCF تا پنج میلیارد دلار، سرمایه‌گذاری در ساخت مخازن LPG و LNG تا مر ز ۴۵٠ میلیون دلار و تجارت بین‌المللی LPG به ارزش سالانه ۶٠٠ میلیون دلار است.

شرکت بهین انرژی سرآمد، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه میان‌دستی نفت و گاز شرکت گسترش انرژی پاسارگاد است که از سال ۱۳۹۱ در زمینه واردات و صادرات انواع فرآورده‌های نفت، گاز، پتروشیمی، تأمین مستمر مواداولیه کارخانجات تولیدی، تأمین موادشیمیایی و تجهیزات مجتمع‌های پتروشیمی، پالایشگاه‌ها و نیروگاه‌ها، سرمایه‌گذاری و مشارکت در واحدهای تولیدی فعالیت می‌کند.

شرکت بهین انرژی سرآمد در طول مدت فعالیت خود ارتباطات تجاری موثری با فعالان داخلی و خارجی صنایع مختلف از جمله پتروشیمی‌ها و مجتمع‌های پالایشگاهی، نیروگاه‌ها، شرکت‌های بالادستی، میان‌دستی و پایین‌دستی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع خودروسازی، صنایع لاستیک و پلاستیک، توایدکنندگان لوازم‌خانگی و تولیدکنندگان چرم و فوم ایجاد کرده و با تامین تجهیزات، کاتالیست، موادشیمیایی و موادخام نقش قابل توجهی در رفع نیازهای صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی داشته است.

همکاری شرکت‌های ایرانی و کره‌ای، در شرایطی شکل گرفته که اجرایی‌شدن برجام و همچنین سفر اخیر رییس‌جمهور سابق کره‌جنوبی به ایران، شرایط را برای توسعه همکاری‌های فعالان بخش خصوصی دو کشور فراهم کرده است. در مدت اخیر حضور شرکت‌های کره‌ای در ایران و مذاکره با شرکت‌های معتبر ایرانی پررنگ‌تر از قبل شده است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/08/57532890.jpghttps://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/08/57532890-150x150.jpgپلاستیک و پلیمرپلاستیکاخبار,اخبار پلاستیک,پتروشیمی,پلاستیک,پلیمر,خبرگزاری,خبرگزاری صنایع,خبرگزاری صنایع پلاستیک,صنایع پلاستیک,مواد اولیهامضای تفاهمنامه همکاری‌های نفتی بین شرکت‌های خصوصی ایران و کره‌جنوبی  اخبار پلاستیک و پلیمر به نقل 'ایسنا' ، با هدف اجرای پروژه‌های EPCF در حوزه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، تفاهمنامه همکاری بین شرکت‌های خصوصی ایران و کره‌جنوبی منعقد شد.شرکت‌هایبهین انرژی سرآمد ایران و SK GAS و SK E&C کره‌جنوبی هفته گذشته تفاهمنامه همکاری در...اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر