شما اینجا هستید
پلیمر » تحریم ها مانع همکاری شرکت های چینی با ایران نخواهد شد

تحریم ها مانع همکاری شرکت های چینی با ایران نخواهد شد

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”، دن تیم، نماینده شرکت ریگو (Ruigao Machinery Factory) چین، در حاشیه سومین روز از دوازدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست عنوان کرد:

شرکت ما یکی از مطرح ترین عرضه کنندگان چینی ماشین آلات تولید انواع پلاستیک به شمار می رود.
وی افزود:

بازار هدف ما عمدتا خاورمیانه شامل ایران، لبنان، عربستان سعودی و تعدادی از کشورهای آمریکای جنوبی مانند کلمبیا، آرژانتین و برزیل است.
تیم با اشاره به چهار مشتری این شرکت در ایران که یکی از آن ها در اصفهان مستقر است؛ یادآور شد: امیدواریم بتوانیم فعالیت خود در بازار ایران را بیش از پیش توسعه دهیم.
او همچنین گفت:

تحریم های آمریکا نمی تواند مانع همکاری شرکت های چینی از جمله ما با طرف ایرانی باشد و شخصا معتقدم که تا پایان سال چشم انداز روشن تری پیش روی صنعت پتروشیمی ایران خواهد بود.
نماینده شرکت ریگو اضافه کرد:

ما همچنین تمایل داریم ضمن انتقال فناوری خود به تولیدکنندگان پتروشیمی ایران، امکان برگزاری دوره های آموزشی برای پرسنل آن ها را نیز بررسی کنیم.
تیم با اشاره به این که نمایشگاه امسال از جنبه های مختلفی مانند طراحی غرفه و تسهیلات رفاهی پیشرفت چشمگیری داشته است؛ کیفت ایران پلاست امسال را مطلوب دانست.
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از دوم تا پنجم مهرماه ۱۳۹۷، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار میشود.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر