شما اینجا هستید
پلیمر » تامین خوراک رمز توسعه پتروشیمی خارک

تامین خوراک رمز توسعه پتروشیمی خارک

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، رضا نوروز زاده، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حاشیه بازدید از جزیره خارک، مجتمع پتروشیمی آن و دیگر طرح های در دست اجرا در این جزیره عنوان کرد:

اگر چه در ابتدا هدف اصلی این سفر بازدید از پتروشیمی خارگ و طرح های مربوطه بود؛ اما در نهایت بازدیدی کلی از منطقه و اسکله تی (T jetty) به اتفاق همکاران صورت گرفت.
وی افزود:

پتروشیمی خارگ مقدمات طرح توسعه خود را اجرا کرده است و ما نیز تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با رفع موانع و مشکلات، طرح توسعه ای جدید بتواند کار خود را هر چه سریع تر آغاز کند.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به این که اسکله تی را در زمان جنگ نیز مورد بازدید قرار داده بوده است؛ خاطرنشان کرد:

بسیار مایه امیدواریست که اسکله یادشده از هر نظر شامل زیرساخت های فیزیکی و نصب نرم افزارهای لازم برای سیستم اندازه گیری یا میترینگ بارگیری کشتی های غول پیکر، تجهیز شده است.
وی در پایان ضمن اشاره به مطلوب بودن شرایط تاسیسات، با وجود شرایط نامطلوب آب و هوایی، از تلاش همکاران خود قدردانی و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر