بهره گیری مجارستان از دانش فنی تیسن کروپ
شما اینجا هستید
صنایع پلاستیک و پلیمر » بهره گیری مجارستان از دانش فنی تیسن کروپ

بهره گیری مجارستان از دانش فنی تیسن کروپ

بهره گیری مجارستان از دانش فنی تیسن کروپ

اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ، شرکت پتروشیمی ام او ال (MOL) مجارستان به تازگی قراردادی جدید را با شرکت تیسن کروپ سولوشنز (Thyssenkrupp Solutions)، مستقر در تایلند، برای تولید پلی اتر پلی ال (polyether polyols) و پروپیلن گلایکول (propylene glycol) به امضاء رساند. طرح یادشده بخشی از پروژه بزرگ پلی ال (Polyol Project) این شرکت به شمار می رود.
شرکت ام او ال اعلام کرد:

به دنبال تصمیم این شرکت در ماه ژوئیه برای ورود به قراردادهایی با ایوونیک (Evonik) آلمان و تیسن کروپ اینداستریال سولوشنز (Thyssenkrupp Industrial Solutions) برای تولید پروپیلن اکساید (propylene oxide)، اکنون این قراردادها نهایی شده است.


بیشتر بدانید:پلی پروپیلن یا pp چیست؟


این طرح، بنا به اعلام ام او ال، بزرگترین پروژه سرمایه گذاری این شرکت در بازه زمانی سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ میلادی خواهد بود که با هدف پیش راندن ام او ال در طول زنجیره ارزش پتروشیمی به سوی تولیدات نیمه- آماده (semi-commodity) و محصولات شیمیایی ویژه (speciality chemical) اجرایی می شود.
قرارداد واگذاری لیسانس جدید با شرکت تیسن کروپ سولوشنز یک رویداد مهم و نقطه عطف در فعالیت های ام او ال به شمار می رود و گام های تکنولوژیکی مورد نیاز برای تبدیل پروپیلن- اکسید به پلی اتر پلی ال و پروپیلن گلایکول را پوشش می دهد.
این قرارداد شامل خرید لیسانس فناوری، پکیج طراحی فرایند و عملیات مهندسی واحدهای تبدیل پروپیلن- اکساید به پلی اتر پلی ال و پروپیلن گلایکول است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر