برترین تولید کنندگان پروفیل چوب پلاستیک در ایران

برترین تولید کنندگان پروفیل چوب پلاستیک در ایران

  1. چوب پلاست توسکا

شرکت چوب پلاست توسکا در سال ۱۳۸۶ در شهرک صنعتی بندرگز استان گلستان در زمینی به مساحت ۱۰،۰۰۰ متر مربع با ماشین آلات تمام اتوماتیک و پیشرفته با ظرفیت تولید سالانه ۷۰۰۰ تن گرانول و ۵۰۰۰ تن انواع پروفیل های کف پوش، نماپوش، دیوارپوش، پارتیشن، پانل دیواری، ریل، درب و چهارچوب فعالیت خود را آغاز نموده است. مشخصات فنی و تست محصولات شرکت چوب پلاست توسکا منطبق بر بالاترین استانداردهای ASTM آمریکا تولید و با گارانتی ۵ سال تعویض،عرضه می گردد.

پروفیل چوب پلاستیک

۲٫صنایع چوب پلاست ون وود

شرکت ون وود در سال ۱۳۸۲ در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانیده است.

rezoomeh

۳٫گروه صنعتی رانکس

گروه صنعتی رانکس  در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل های کامپوزیتی چوب پلاست تحت عنوان RUNX  در ایران آغاز نموده است.

آغاز همکاری گروه صنعتی رانکس و گروه صنعتی سیتی وود در زمینه تولید و عرضه محصولات چوب اشباع شده به وسیله راکتور پروفیـل های رانکس با قابلیـت کاربری در بخش هـای مختـلف ساختمـانی در ابتدای سال ۱۳۹۴ صورت گرفت.
۴٫ چوپکس

شرکت چوپکس در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده کامپوزیت چوپ پلاستیک در ایران آغاز نمود و توانست با تولید انواع پروفیل و عرضه این محصول در بازار داخلی حضور پیدا کند . این محصول متشکل از سلولز گیاهی ( پودر چوب ، باگاس و. .. ) ، پلیمر PP ،PE  یا PVC و افزودنی هایی از قبیل رنگ ، تثبیت کننده ، ضد خزه ، تاخیر دهنده آتش ، ضد باکتری و …. می باشد .

پروفیل چوب پلاستیک

در صورت درخواست خرید پروفیل چوب پلاستیک برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.