شما اینجا هستید
پلیمر » بازگشت شاخص به مدار صعود

بازگشت شاخص به مدار صعود

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا” ،  در جریان دادوستدهای امروز یکشنبه(۱۱ آذرماه) بازار سرمایه تعداد یک میلیارد و ۵۴۷ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۴۷۵ میلیارد تومان در ۱۱۲ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۳۲۸۴ واحدی در ارتفاع ۱۶۳ هزار و ۱۳۸ واحد قرار گرفت.

 بر پایه این گزارش ، ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم ۴۷۵ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن بیش از ۱.۵ میلیارد سهم و اوراق مالی در ۱۱۲ هزار و ۸۵۱ نوبت داد و ستد بود.

بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و معدنی و صنعتی گل گهر شد و در مقابل نمادهای معاملاتی پتروشیمی فناوران، صنایع پتروشیمی کرمانشاه و ارتباطات سیار ایران با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۹۵۶واحد، کل (هموزن) ۲۶۰ واحد، قیمت (هموزن) ۱۸۳ واحد، آزاد شناور ۳۹۳۱ واحد و شاخص‌های‌ بازار اول و دوم به‌ترتیب ۲۶۶۲ و ۵۳۶۷ واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۴۸۹ میلیون ورقه به‌ارزش ۵۹۶ میلیارد تومان در ۱۰۹ هزار نوبت، آیفکس ۵۶ واحد رشد کرد و در ارتفاع  ۱۷۷۴ واحد قرار گرفت.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر