شما اینجا هستید
پلیمر » بازدید مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از گروه صنعتی انتخاب

بازدید مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از گروه صنعتی انتخاب

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”، رضا نوروز زاده معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز چهارشنبه(۲۲ فروردین ماه) در بازدید از کارخانه گروه صنعتی انتخاب سازنده لوازم خانگی دراصفهان از واحد‌های مختلف از جمله آزمایشگاه، بخش تست محصولات، قالبسازی، تولید و بسته بندی دیدن کرد.
بر اساس این گزارش، گروه صنعتی انتخاب،  برای تامین نیاز داخل در منطقه ویژه اقتصادی عسلویه پتروشیمی انتخاب را راه اندازی کرده است که بخشی از نیاز اولیه لوازم خانگی اسنوا را تامین کند.

همچنین دو واحد کامپاند برای تولید ترکیب های آلیاژی خاص خود ایجاد کرده است که ماهیانه ۲۰۰ تن پلی پروپیلن الیاف دار برای افزایش مقاومت تولید می کند.

پلی پروپیلن مورد نیاز این واحد کامپاند از پتروشیمی های داخلی تامین می‌شود.
نیاز این مجموعه به گریدهای خاص از محصولات نهایی منجر به همکاری با پتروشیمی قائد بصیر و پتروشیمی تبریز شده است که فوم مورد نیاز بسته‌بندی تولید شود.
این مجموعه از مواد پتروشیمی مانندABS تزریقی و گرید های متنوع، پلی پروپیلن و GPS استفاده می کند واحد تولید محصولات لاستیکی و زه یخچال با ترکیب مختلف ۵ ماه آینده راه اندازی می‌شود که بعد از تامین نیاز کارخانه مازاد تولید را به مجموعه های دیگر عرضه می کند.
کاهش ضایعات و افزایش بهره وری هدف اصلی گروه صنعتی انتخاب است و توانسته ۳۰ درصد مصرف انرژی را در محصولات خود کاهش دهد.
نوروز زاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پایان بازدید از کارخانه های گروه صنعتی انتخاب، ترکیب واحد تولید و توزیع در قالب یک مجموعه را راهکار بسیار خوبی عنوان کرد و ایجاد اشتغال و کاهش مشکلات کارگری را مزیت این مجموعه دانست.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر