شما اینجا هستید
پلاستیک » تلاش ایران برای ورود شرکت‌های نانویی کشور به بازار پلیمر و پلاستیک چین

تلاش ایران برای ورود شرکت‌های نانویی کشور به بازار پلیمر و پلاستیک چین

اخبار پلاستیک به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، با حضور ۶ شرکت ایرانی فعال در حوزه‌ فناوری‌ نانو در نمایشگاه Chinaplas2018 چین، زمینه برای فروش فناوری و محصولات این شرکتها در حوزه‌ پلیمر و پلاستیک به شرکت‌های چینی فراهم شد.

 ۶ شرکت‌ ایرانی فعال در حوزه‌ فناوری‌ نانو، با شرکت در نمایشگاه  Chinaplas2018توانمندی خود را به شرکت‌های چینی عرضه کردند.

در نشست‌های علمی این نمایشگاه که در محل نمایشگاه برگزار شد، یکی از بزرگترین شرکت‌های پلیمر و پلاستیک چین، میزبان شرکت‌های نانوفناور ایرانی بود و با برگزاری جلسات فرصت‌های همکاری مشترک مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسات مقرر شد شرکت‌های ایرانی نمونه‌های اولیه از محصولات خود را به طرف چینی ارسال کنند تا در مذاکره‌ تکمیلی آتی درباره‌ همکاری مشترک تصمیم‌گیری شود.

در نشست مشترک دیگر، شرکت‌های نانوی ایرانی توانمندی‌ها و فناوری‌های خود را با حضور مدیر و کارشناسان پاویون ملی ایران معرفی کردند.

پاویون ملی ایران که با همکاری مشترک معاونت علمی و فناوری ایران، منطقه آزاد شانگهای، سازمان توسعه‌ تجارت، اتاق بازرگانی ایران و چین در اسفند سال قبل افتتاح شده‌ است، از بخش‌های فرش، توریست، صنایع غذایی، صنایع دستی، پلیمر و پتروشیمی و سنگ و مواد معدنی و فناوری‌های پیشرفته تشکیل شده ‌است که ۱۵۰ مترمربع از فضای این پایون به ارائه ۱۰۰ محصول از شرکت دانش‌بنیان ایرانی اختصاص داده شده‌ است.

قرار است در خرداد ماه امسال مدیر پاویون ملی ایران از شرکت‌های فناور ایرانی در ایران بازدید کند تا از نزدیک با توانمندی‌های این شرکت‌ها بیشتر آشنا شود.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر