افزایش چشمگیر ظرفیت تولید پلیمر امارات
شما اینجا هستید
پلیمر » افزایش چشمگیر ظرفیت تولید پلیمر امارات

افزایش چشمگیر ظرفیت تولید پلیمر امارات

افزایش چشمگیر ظرفیت تولید پلیمر امارات

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”،  به نقل از پایگاه اینترنتی آی سی آی اس (ICIS)، احمد عمر عبدالله، مدیر عامل شرکت پتروشیمی بروج امارات، در تاریخ ۲۸ نوامبر عنوان کرد:

مجموعه پتروشیمی بروج ۴ به عنوان یکی از برترین پروژه های ما، ظرفیت سالانه تولید پلیمر شرکت بروج در امارات را تا سال ۲۰۲۵-۲۰۳۰ میلادی به بیش از دو برابر افزایش می دهد.
او در حاشیه دوازدهمین نشست سالانه انجمن تولیدکنندگان صنایع شیمیایی و پتروشیمی خلیج فارس (GPCA) در دبی، در گفتگو با آی سی آی اس خاطرنشان کرد:

سرمایه هنگفتی در طرح مجموعه پتروشیمی بروج ۴ هزینه می شود و بدین ترتیب قادر خواهیم بود تا با بهره گیری از فناوری های نوین، محصولاتی جدید و پیشگامانه تولید کنیم.
بر اساس این گزارش ، شرکت بروج حاصل سرمایه گذاری مشترک گروه پتروشیمی بوریالیس اتریش و شرکت ملی نفت ابوظبی به شمار می رود.

بر اساس اعلام این شرکت در ماه ژوئیه، مجموعه بروج ۴ قرار است تا سال ۲۰۲۳ میلادی ظرفیت تولید پلیمر این شرکت در امارات متحده عربی را از رقم فعلی چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تن، به ۱۰ میلیون تن در سال افزایش دهد.

این طرح توسعه ای قرار است به طور یکپارچه در مجاورت پالایشگاه تکریر به بهره برداری برسد.
عبدالله افزود:

بروج ۴ سقف تولید سالانه ما را تا سال ۲۰۲۵ میلادی از چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تن فعلی به بیش از دو برابر افزایش می دهد.

با تکمیل مطالعات پیش امکان سنجی (pre-feasibility studies) و عملیات مهندسی پایه مقدماتی (FEED) که در حال حاضر در جریان است؛ انتظار می رود به زودی شاهد پیشرفت این طرح باشیم.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر