شما اینجا هستید
پلیمر » افزایش ظرفیت تولید پلی پروپیلن مالزی

افزایش ظرفیت تولید پلی پروپیلن مالزی

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”،  به نقل از پلاتس، شرکت لوته کمیکال تایتن مالزی (Lotte Chemical Titan) برنامه دارد یک واحد تولید پلی پروپیلن جدید با ظرفیت ۲۰ هزار تن در سال را تا ماه ژوئن امسال در پاسیر گودانگ این کشور راه اندازی کند.

بهره برداری از پروژه جدید به دنبال شروع عملیات تجاری در کراکر کاتالیستی جدید (catalytic cracker) این شرکت در پاسیر گودانگ، در دسامبر سال گذشته میلادی، صورت می گیرد.

براساس این گزارش ، کراکر کاتالیستی بخشی از پروژه TE3 شرکت لوته کمیکال تایتن محسوب می شود که با هدف افزایش ظرفیت کل تولید اتیلن این شرکت از ۷۲۰ هزار تن فعلی به ۸۱۰ هزار تن در سال اجرایی شد.

فناوری الفین های کاتالیستی (catalytic olefins technology) محصولات الفینی، پارافینی یا جریان های مخلوط (mixed streams) را به تولیدات با ارزشی مانند پروپیلن و اتیلن تبدیل می کند.

این واحد کراکر همچنین ۱۷۰ هزار تن ظرفیت جدید تولید پروپیلن را به ظرفیت تولید کل ۴۲۰ هزار تنی این شرکت می افزاید. لوته کمیکال تایتن همچنین ۱۳۴ هزار ظرفیت تولید بنزن/ تولوئن/ زایلین دارد.

مجتمع تولید محصولات آروماتیکی این شرکت سالانه ۱۰۰ هزار بنزن و ۵۵ هزار تن تولوئن تولید می کند.

این شرکت همچنین در حال انجام مطالعات امکان سنجی برای ساخت یک مجموعه یکپارچه پتروشیمی در Merak اندونزی با ظرفیت تولید یک میلیون اتیلن در سال است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر