شما اینجا هستید
پلیمر » افتتاح ۱۱ پروژه زیست محیطی پتروشیمی غدیر تا پایان اردیبهشت

افتتاح 11 پروژه زیست محیطی پتروشیمی غدیر تا پایان اردیبهشت

اخبار پلیمر به نقل از “خبرگزاری نیپنا”،  امین بیانک، مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

 از لحاظ کیفی صنعت برتر کشور محسوب می شویم و پتروشیمی غدیر تنها کارخانه‌ PVC ایران است که از ظرفیت اسمی تولید عبور کرده است.
وی ادامه داد:

با پرهیز از هر گونه کار اقتصادی و توجه کامل به مسئولیت های اقتصادی سبب شد امروز بتوانیم در ظرف دو سال شرکت را از ورشکستگی خارج نماییم و اگر امروز توانستیم پتروشیمی غدیر را به نقطه بالندگی خویش نزدیک کنیم، به دلیل بنگاه داری بوده است.
بیانک تصریح کرد:

در سه سال گذشته شرکت پتروشیمی غدیر درمیان مجموعه هایی بوده که قصد داشتند آن را با مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان و با بدهی ۱۸۰ میلیارد تومان به فروش برسانند، اما خوشبختانه امروز نه تنها بدهی آن را پرداخت کردیم، بلکه با یک سود دهی معادل ۲۶ میلیارد تومان مواجه بودیم.
وی اظهار کرد:

صنعت PVC جزء صنایع سخت و مشکل ساز صنعت پتروشیمی است و تنها ۲۰ درصد از این صنعت در جهان توانسته است مستمر باشد و به ظرفیت اسمی خود برسد.
مدیر عامل پتروشیمی غدیر افزود:

پتروشیمی غدیر تنها کارخانه ای PVC ایران است که از ظرفیت اسمی عبور کرده، که پس از این موفقیت بزرگ متعاقبا طرح طبقه بندی مشاغل را در میان کارکنان اجرا کردیم.
بیانک ادامه داد:

در حال حاضر بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان پروژه در حدود ۲۲ پروژه عملیاتی فعال در شرکت پتروشیمی غدیر در حال اجرا است.
وی افزود:

ما توانستیم تمام برنامه های اقتصادی خود را به گونه ای طراحی کنیم که ابتدا نیاز کشور را مرتفع کنیم، سپس به فکر صادرات باشیم.
وی در پایان گفت :

نیازمصرفی کشور ۳۶۰ هزار تن PVC در سال است که از این مقدار هفته ای ۷ هزار تن در بورس عرضه می شود و سهم پتروشیمی غدیر از این رقم، بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ تن در هفته است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر