برترین تولید کنندگان اسباب بازی پلاستیکی در ایران

 

۱- زرین تویز

کارخانه زرین تویز در سال ۱۳۵۱ با هدف تولید قطعات و اجزا صنعتی در سال تاسیس شد، این کارخانه در سال ۱۳۷۰ تغییر استراتژی داده و با توجه به نیازهای بازار خط تولید خود را تغییر داده و در راستای تولید اسباب بازی فعالیت های خود ادامه داد و در سال ۱۳۷۹ مجوز فعالیت های صنعتی خود را از وزارت صنایع و معادن دریافت کرد.

در سال ۱۳۷۵، با توجه به استقبال و افزایش تقاضا از بازار، این کارخانه به محل کنونی خود واقع در منطقه صنعتی کمرد منتقل گردید و از سال ۱۳۸۴، پس از ورود مهندسین و کارشناسان فنی به مجموعه برای ایجاد تغییرات در خطوط و ساختار تولید آن اولین قدم در راستای تغییر مدیریت سنتی برداشته شد.

۲-کوشا بلوکز

کارخانه کوشا بلوکز  از سال ۱۳۵۹ در شهر تهران شروع به فعالیت در زمینه تولید اسباب بازی، لوازم خانگی و قطعات صنعتی نموده است

همچنین از سال ۱۳۷۰ به صورت تخصصی اقدام به طراحی و تولید آجره های اسباب بازی، لوازم آموزشی، کمک آموزشی و تربیتی کودکان و نوجوانان نموده است.
اسباب بازی پلاستیکی

۳ -روی دی 

کارخانه اسباب بازی “روی دی” ( پدیده سابق ) در سال ۱۳۸۷ بعد از بررسی و کارشناسی های متعدد در ایران و کشور های همسایه  اقدام به تولید محصولاتی با طراحی جدید ، خلاقانه و موثر در رشد فکری کودکان در سنین مختلف کرده است.
اسباب بازی پلاستیکی

۴- صنایع پلاستیک ۱۱۰

صنایع پلاستیک ۱۱۰ توانسته در طی چهار دهه فعالیت گسترده در داخل کشور ،محصولات خود را در سرتاسر کشور،با موفقیت و رضایت مصرف کنندگان توزیع نماید.

تولیدی ۱۱۰ علاوه بر فعالیت در داخل کشور، تولیدات خود را به کشورهای آسیای میانه از جمله آذربایجان ، ازبکستان ، ارمنستان ، تاجیکستان ، افغانستان و عراق نیز صادر می نماید.

 

اسباب بازی پلاستیکی

 

۵-درج توی

این موسسه درج توی با سابقه بسیار طولانی در زمینه تولید اسباب بازی مفتخر است که در مسیر طراحی تا تولید محصولاتش از آخرین تکنولوژی روز دنیا بهره مند است.

اسباب بازی پلاستیکی

۶-تک تویز

کارخانه اسباب بازی تک تویز محبوب با رویکردی در تولید اسباب بازی قدرتی، اسباب بازی با کیفیت،اسباب بازی مرغوب،اسباب بازی بادوام و اسباب بازی های زیبا توانسته است گامی شگرف در تولید اسباب بازی های قدرتی و اسباب بازی های با کیفیت بردارد

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.