شما اینجا هستید
پلیمر » ارزش بازار الفین تا سال ۲۰۲۴ به ۱۹٫۸ میلیارد دلار می رسد

ارزش بازار الفین تا سال 2024 به 19.8 میلیارد دلار می رسد

اخبار پلیمر به  نقل از “خبرگزاری نیپنا” ، به نقل از پایگاه اینترنتی واتک (whatech)، بر اساس تازه ترین گزارش موسسه تحقیقاتی گلداستین ریسرچ (Goldstein Research)، پیش بینی می شود ارزش بازار جهانی الفین تا پایان سال ۲۰۲۴ میلادی به ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار برسد و با نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) 4.8 درصد رشد یابد.

در این میان آلفا الفین خطی (Linear alpha olefin) محصولی بسیار پرکاربرد و یکی از فرم های الفین است که بیشتر برای تولید اسیدهای مصنوعی (synthetic acids)، واسط های پاک کننده (detergent intermediates)، پلیمرها و روانکارها مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول ترکیبی چند کاره است که برای تولید طیف وسیعی از محصولات شیمیایی مهم مانند پلی اتیلن سبک خطی (LDPE) و پلی اتیلن سنگین (HDPE) استفاده می شود.

از طرفی پلی اتیلن نیز یکی از ترکیبات مهم برای کاربردهای بسته بنده به شمار می رود.

رشد تقاضا برای کالاهای مصرفی و مواد بسته بندی پلی اتیلنی از سوی صنایع مختلف، سایز بازار این محصول را به طور چشمگیری افزایش داده است.

به علاوه، آمریکای شمالی از لحاظ جغرافیایی سهم بیشتری از بازار جهانی الفین را به خود اختصاص می دهد.

انتظار می رود این منطقه ۳۶ درصد از کل تولید جهانی را بدست آورد.

اما با توسعه قابل ملاحظه صنایع مواد خوراکی و نوشیدنی و بسته بندی در منطقه آسیا- اقیانوسیه، انتظار می رود بازار الفین در این منطقه با سریعترین نرخ رشد مرکب سالانه در بازه زمانی مورد بررسی گسترش یابد.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

صنایع پلاستیک و پلیمر | اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر