مهار آتش‌سوزی در کارگاه تولیدی قطعات پلاستیکی فیروزبهرام

مهار آتش‌سوزی در کارگاه تولیدی قطعات پلاستیکی فیروزبهرام

اخبار پلاستیک به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی قطعات پلاستیکی در شهرک فیروزبهرام خبر داد.

 جلال ملکی درباره آتش‌سوزی یک کارگاه در شهرک فیروزبهرام اظهار کرد:

ساعت ۱۷:۲۱ امروز آتش‌سوزی این کارگاه که تولیدی قطعات پلاستیکی بود، اعلام شد و بلافاصله سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی شامل خودروی دستگاه تنفسی و فوماتیک به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه محل آتش گرفته یک سوله قدیمی مسقف به وسعت حدود ۶۰۰ متر بود، اضافه کرد:

در داخل این سوله مقدار زیادی قطعات پلاستیکی وجود داشت که دچار آتش‌سوزی شده بودند.


بیشتر بدانید:پلاستیک چگونه ساخته می شود ؟


زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند بخش زیادی از سوله شعله‌ور بود و آتش به سرعت در حال سرایت به انبارها و کارگاه‌های مجاور بود.

وی ادامه داد:

آتش‌نشانان از چند طرف عملیات را آغاز کردند و به آتش حمله‌ور شدند و موفق شدند که به سرعت آتش را تحت کنترل خود در بیاورند و از سرایت آن به سوله‌ها و انبارهای اطراف جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه در این حادثه کسی دچار مصدومیت نشد، گفت:

در حال حاضر نیروها مشغول انجام عملیات نهایی یعنی ایمن‌سازی و لکه‌گیری هستند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/10/57567109.jpghttps://ppn247.com/wp-content/uploads/2017/10/57567109-150x150.jpgwriterپلاستیکاخبار,اخبار پلاستیک,اخبار پلیمرمهار آتش‌سوزی در کارگاه تولیدی قطعات پلاستیکی فیروزبهراماخبار پلاستیک به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی قطعات پلاستیکی در شهرک فیروزبهرام خبر داد. جلال ملکی درباره آتش‌سوزی یک کارگاه در شهرک فیروزبهرام اظهار کرد:ساعت ۱۷:۲۱ امروز آتش‌سوزی...اخبار صنایع پلاستیک و پلیمر